27. novembra LAF Rallija komisijas un lielāko komandu sanāksme

Info: LAF Rallija komisija

Par LČ kalendāru. Latvijas rallija čempionāts sastāv no sešiem posmiem (precīzu sacensību kalendāru skatīt LČ nolikumā):
1. Ziemas rallijs Lietuvā
2. Rallijs „Sarma”
3. Ziemas rallijs Somijā
4. Rallijs „Talsi”
5. Rallijs „Kurzeme”
(Rez. Rallijs „Aukštaitija” Lietuvā)
6. Rallijs „Parex Rallijs Latvija”

Ja kāds no sešiem paredzētajiem Latvijas čempionāta posmiem tiek atcelts, tā vietā čempionātā tiek iekļauts rallijs „Aukštaitija”. Par rezerves posma iekļaušanu Latvijas čempionātā tiek paziņots ne vēlāk kā 3. jūlijā. Latvijas posmu rīkotājiem par sacensību atcelšanu jāziņo savlaicīgi – Rallija „Talsi” rīkotājiem ne vēlāk par 13. februāri, rallija „Kurzeme” rīkotājiem ne vēlāk par 15. maiju, „Parex Rallija Latvija” rīkotājiem ne vēlāk par 1. jūliju.

Čempionāta kopvērtējumā, ja notikušo posmu skaits ir lielāks par 4, tiek atmests katra braucēja viens sliktākais rezultāts (6-1 vai 5-1).

Par HANS izmantošanu. 2009. gadā HANS sistēmas lietošana ir obligāta sportistiem vecumā līdz 25 gadiem.Pārējiem sportistiem HANS sistēmas lietošana ir stingri rekomendēta.

LAF Rallija komisija lūdz sportistiem uz e-pastu rallijs@laf.lv pēc iespējas operatīvāk pavēstīt par saviem plāniem rallijā 2009. gadā.

Par sezonas noslēguma pasākumu. Sezonas noslēguma pasākuma apmeklēšanu vai neapmeklēšanu jāpaziņo līdz 5. decembrim. Ielūgumu iegāde līdz 15. decembrim.

Sanāksmē tika pārstāvētas Skandi Auto Rallija komanda, Parex Līzings, RAMI R-evolution Racing, Subaru Rally Team Latvia, Talsu Rallija komanda, Liepājas Rallija komanda. Tika uzaicināta arī LMT Rallija komanda, taču vienība neuzskatīja par nepieciešamu sapulci apmeklēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *