Rallijs “Cēsis 2022” jau pēc nepilnām trim nedēļām

Jau pēc nepilnām trim nedēļām, 5. – 6. augustā, Cēsu ielās un apkārtnes ceļos atgriežas četrpadsmit gadus nebijušais, leģendārais rallijs “Cēsis”.

Dalībnieku reģistrācija rallijam “Cēsis 2022” tika atvērta 7. jūlijā un vēlmi startēt šobrīd ir izteikusi jau 31 ekipāža. Vislielākais pieteikumu skaits šobrīd saņemts LRC5 iekaites klasē, 12 ekipāžas, kuru vidū daļa dalībnieku, esot mājas sacensībās, veidos sīvu konkurenci viens otram, tā piemēram brāļi Blūmi un Mārtiņš Ločmelis, kurš debitēs rallijā pēc stabila un godalgota snieguma minirallijā.

Piektdienas, 5. augusta vakarā uz starta sagaidīsim arī ekipāžu no Spānijas, Gil Membrado / Rogelio Peñate, kas ar Ford Fiesta Rally4 automašīnu startēs LRC4 ieskaites klasē. Savukārt, ar atgriešanos rallijā “Cēsis 2022” uzgavilēsim Matīsam Mežakam / Arnim Ronim, kuri startēs ar BMW markas automašīnu, RK11 ieskaites klasē.

Kā solīts, ar rekordlielu auto skaitu, 10 ekipāžām, rallijā “Cēsis 2022” redzēsim “Rallyworkshop” komandu. Pilnu reģistrēto dalībnieku sarakstu iespējams aplūkot vietnē rallijs.eu.

Dalībnieku skaits rallijam “Cēsis 2022” ir ierobežots un reģistrācija tiks slēgta piektdien, 22. jūlija vakarā, plkst.18:00. Reģistrācija norisinās aizpildot formu mājaslapā rallijs.eu, kur pieejams arī sacensību nolikums un citi dokumenti.

Skatītāji ieejas biļetes var iegādāties vietnē bezrindas.lv. Aicinām nevilcināties, jo līdz 4. augustam biļetes ir par samazinātu cenu.

Biļeti pret derīgu aproci būs iespējams apmainīt organizatora noteiktajos punktos. Informācija par apmaiņas punktiem un ātrumposmiem sekos – https://rallijs.eu/, kā arī oficiālajos sociālo tīklu kontos.

Iepriekšpārdošanas cena – 15 €
Biļetes cena pasākumā norises vietā – 20 €
Biļete derīga visiem ātrumposmiem.
Ieejas biļete uz vienu ātrumposmu nebūs pieejama!

Bērniem un jauniešiem līdz 12 g.v., ieeja bez maksas.
Pensionāriem, invalīdiem un jauniešiem no 12-18.g.v., uzrādot personu apliecinošus dokumentus vai apliecību ieeja ar 50% atlaidi.

Papildus informācija:
Krista Blūma
Rallija “Cēsis” preses sekretāre