Rallijam “Sarma” šobrīd pieteikušās 37 ekipāžas

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau 4. februāra vakarā noslēgsies pieteikumu iesniegšanas termiņš uz drīzumā gaidāmo ralliju “Sarma 2022”. Uz doto brīdi pieteikumu saraktā ir 37 ekipāžas no dažādām valstīm.

Rallijs “Sarma” tiks aizvadīts pēc divu gadu pārtraukuma un būs šī gada pirmās rallija sacensības Latvijā. Šis būs Latvijas rallija čempionāta un Latvijas rallijsprinta čempionāta pirmais posms, kā arī Igaunijas rallija čempionāta otrais posms. Tāpat norisināsies Latvijas kausa izcīņas sacensības “Historic” automobiļiem. Līdz ar to arī dalībnieku sastāvs būs pietiekoši internacionāls.

Šobrīd, kad pieteikumu pieņemšana vēl turpinās, dalībai apstiprinātas kopumā 37 ekipāžas. No tām 25 gatavojas braukt Latvijas rallija čempionāta, bet 24 – Igaunijas čempionāta vērtējumā, taču vairums startēs abās ieskaitēs. Septiņi pieteikumi šobrīd rallijsprintā.

Sarakstā atrodami ne vien Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, bet arī Krievijas, Ukrainas, Polijas un Somijas sportisti. No spēcīgākajiem pilotiem, kas gatavojas startēt, jāizceļ Valērijs Gorbans (“Mini John Cooper Works WRC”), Gregors Jētss (“Škoda Fabia Rally2 evo”), Vlads Jurkevičs (“Škoda Fabia Rally2 evo”), Rolands Murakas (“Ford Fiesta Rally2”), viens no Somijas spēcīgākajiem braucējiem Tēmu Asunmā (“Škoda Fabia Rally2 evo”), Igors Bulancevs (“Škoda Fabia R5”) un Martins Samsons (“BMW E36 M3”).

No pašmāju pilotiem startēs Edgars Balodis, Kristaps Dzīvītis, Jānis Sala, Andris Baumanis, Vigo Rubenis, Ivo Ķilpis, arī Eiropas čempionāta posmos uzvarējušais Ralfs Sirmacis, kura rīcībā būs “Renault Clio III RS”, un citi. Pieteikšanās turpinās.

Pieteikto dalībnieku saraksts >>

Rallijs “Sarma” norisināsies vienas dienas ietvaros, 12. februārī. Sportistiem būs jāveic trīs dažādi ātrumposmi, katrs pa divām reizēm. Sacīkšu kopējā distance sastādīs aptuveni 90 km, bet rallijsprinta disciplīnā – 57 km.