Olivers Solbergs tomēr tiek pie iespējas atkal startēt ar WRC mašīnu

08/06/2021 |

Foto: Motorsport.com

Lai gan nesen izjuka Olivera Solberga plāni pasaules rallija čempionāta posmā Sardīnijā otro reizi karjerā startēt ar WRC mašīnu, iespēja viņam tomēr pienākusi, jo sportists stāsies uz starta Itālijā notiekošajā “Rally di Alba”.

Saistībā ar to, ka braucējs tēvs Peters Solbergs bija inficējies ar “Covid-19”, viņam 14 dienu garumā bija jāievēro karantīna, līdz ar to nebija iespējams piedalīties Sardīnijas rallijā. “Hyundai Motorsport” komanda paziņojusi, ka 19 gadus vecais Solbergs savu iespēju varēs izmantot asfalta sacīkstēs “Rally di Alba”, kas notiks no 12. līdz 14. jūnijam.

“Albas rallijs pavisam noteikti būs aizraujošs,” atzīst Solbergs. “Šīs ir fantastiskas sacensības, kas gadu gaitā kļuvušas ļoti populāras, un tajās startē daudzi pazīstami sportisti. Man tā būs laba iespēja gūt pieredzi ar WRC mašīnu uz asfalta. Tā būs pirmā reize, kad ar šādu auto startēšanu asfalta ātrumposmos, tāpēc tas ir ļoti interesanti. Esmu skatījies onboard ierakstus no iepriekšējiem gadiem, un šie ceļi šķiet fantastiski. Tā kā šis nebūs pasaules čempionāta posms, bet mazāks rallijs, man nebūs nekāda spiediena – varēšu vienkārši braukt un gūt pieredzi.”

“Rally di Alba” startēs arī WRC pilots Ots Tanaks, kuram šī sezona pasaules čempionātā izvērsusies neveiksmēm bagāta. Gan Solbergs, gan Tanaks startēs ar “Hyundai i20 Coupe WRC” automašīnām.

Ieskats pagājušā gada sacensībās:

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool