Lukjaņuks ar jaunu auto turpinās karjeru Eiropas rallija čempionātā

Foto: publicitātes

2018. gada Eiropas čempions Aleksejs Lukjaņuks paziņojis, ka arī šogad turpinās startēt Eiropas rallija čempionātā (ERC), taču “Ford Fiesta R5” automašīnu nomainīs pret “Citroen C3 R5”. Viņa stūrmanis joprojām būs Aleksejs Arnautovs.

Lukjaņuka rīcībā būs jaunākais “Citroen C3 R5” modelis, ko sagatavojusi franču komanda “SaintéLoc Racing”. Pērn šī vienība, startējot sacīkstēs ar “Peugeot” markas auto, ierindojās otrajā vietā ERC komandu kopvērtējumā. Komandas sastāvā braukuši tādi piloti kā Kreigs Brīns, Emīls Bergkvists, Timmu Kirge, Stefans Lefevrs, Sīms Plangi un citi.

“Esam izvēlējušies programmu jaunajai sezonai – tas atkal būs Eiropas čempionāts,” paziņojis Aleksejs Lukjaņuks. “Budžeta plānošanas periods bija grūts, vajadzēja atrast komandu. Neskatoties uz panākumiem pagājušajā sezonā, sponsorus startiem starptautiskajos rallijos piesaistīt mums aizvien nav viegli.”

ERC jaunā sezona startēs ar Azoru salās notiekošo grants posmu, kas risināsies no 21. līdz 23. martam. Arī šogad vienas no sacensībām notiks Latvijā – “Rally Liepāja” būs čempionāta trešais posms, kas tiks aizvadīts no 24. līdz 26. maijam.