Decembris 4ratu Rallija kalendārā – Sports Racing Technologies komanda

Nākamo gadu 4ratu Rallija kalendārā noslēdz Ģirta Krūzmaņa vadītā Sports Racing Technologies (SRT) komanda. Ģirts Krūzmanis ir gandarīts par 2014.gada sezonu, īpaši par to, ka komandai ir izdevies atgriezties autošosejā, pie tam ar lieliskiem panākumiem – ir izcīnīta uzvara komandu vērtējumā un SRT pilots Boriss Šulmeisters kļuvis par Krievijas čempionu.

Runājot par ralliju, galvenā SRT prioritāte nākamgad būs Vasilija Grjazina starti Eiropas junioru čempionātā un mērķis gan komandai, gan ekipāžai ir uzvara šajā seriālā.

„Komandai būs vēl viens jauns izaicinājums –  jāsāk apgūt rallijkross, jo Vasilijs Grjazins ir nolēmis ar Ford Fiesta izmēģināt spēkus “RX Lites” klasē”, stāsta Krūzmanis.

Vasilija plānos ir arī starti ar jaunu Subaru Impreza WRX Sti Latvijas rallija čempionāta Baltic Open ieskaitē.

No nākamā gada rallija saimei pievienosies Vasilija jaunākais brālis Nikolajs, kurš ar Peugeot 208 startēs Baltijas valstu rallijos.

Šobrīd brāļiem Grjaziniem un SRT komandai rit Trophee Andros ledus sacīkšu sezona, kur pirmajā posmā Vasilijs jau ir paspējis uzvarēt Elite 2 ieskaitē, savukārt Nikolajs ir debitējis prestižajā Elite 1 klasē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *