Baldiņam un Nitišam neveiksmīga “RallyX Nordic” otrā diena Somijā

06/06/2021 |

Foto: Facebook.com/br8181

Lai gan Ronalda Baldiņa sniegums otrajās Oulu “RallyX Nordic” sacīkstēs bija vēl pārliecinošāks nekā sestdien, Latvijas sportisti palika bez starta finālā.

Baldiņš pirmajā “Crosscar” klases kvalifikācijā bija pirmais, kas apliecināja, ka naktī veiktie remontdarbi bijuši veiksmīgi un tehnika bija augstākajā līmenī. Arī otrajā kvalifikācijā tika uzvarēts savs brauciens, bet sērijas summā otrā vieta. Pēc pirmajām divām kvalifikācijām Ronalds bija līderis. Trešajā kvalifikācijā gan radās problēmas ar ātrumkārbu, sērijā sestā vieta. Taču kvalifikācija noslēgta otrajā pozīcijā, kas deva iespēju startēt no pirmās starta vietas pusfinālā. Brauciens neizdevās un Baldiņš sasniedza finišu ceturtajā vietā, paliekot bez kārotā fināla.

Reiņa Nitiša cīņa Somijā bija vēl neveiksmīgāka – pirmajā “Crosscar” kvalifikācijā uzrādījis sesto rezultātu, otrajā kvalifikācijā sportists piedzīvoja motora defektu, uz trešā brauciena un arī pusfināla startu vairs neizbraucot.

“Supercar” klasē “RallyX Nordic”  seriāla sezonas piektajā posmā uzvarēja Johans Kristofersons, bet sestajā posmā šodien uzvaru izcīnīja mājinieks Niklass Gronholms.

Rezultāti >>

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool