Augusts 4ratu Rallija kalendārā: Vigo Rubenis un Kristaps Eglīte

Vigo Rubenis ar stūrmani Kristapu Eglīti ir ekipāža, kas startē rallija „mazā brāļa” – minirallija sacensībās. Minirallijā sportisti dodas trasē ar automašīnām, kas paredzētas ikdienas ceļu satiksmei un arī ātrumposmi te ir īsāki, bet viss pārējais – kā klasiskajā rallijā.

Bez minirallija ekipāžas pilots Vigo šogad ir piedalījies arī rallija supersprinta čempionātā. Kaut gan, pēc paša pilota teiktā, sezona gan minirallijā, gan supersprintā šogad ir bijusi neveiksmju pilna – piedzīvotas gan avārijas, gan tehniskas ķibeles, tomēr Vigo Rubenis ar Subaru Impreza ir izcīnījis otro vietu rallija supersprinta 4WD Plus klases gada kopvērtējumā.

„Nākamgad turpināsim braukt gan minirallijā, gan supersprintā. Iespējams, noīrēsim sporta auto un startēsim arī kādā rallijsprintā, ” atklāj Vigo Rubenis.

Rubenis cer, ka 2015.gadā būs iespēja revanšēties par aizejošās sezonas neveiksmēm, un ka arī konkurence attiecīgajā ieskaites klasē būs pietiekami liela  – par spīti tam, ka vairāki spēcīgi braucēji pēc pagājušās sezonas ir pieņēmuši likumsakarīgu lēmumu virzīties tālāk pa autosporta hierarhijas kāpnēm, no standarta automašīnu disciplīnām pārejot uz rallijsprintu un ralliju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *