Ar Grosa uzvaru finišējis Tallinas rallijs, Blūmam – devītā vieta

Nedēļas nogalē tika aizvadīts Tallinas rallijs, kas bija Igaunijas čempionāta trešais posms un noslēdzās ar Georga Grosa uzvaru.

Viens no ātrumposmiem tika atcelts, līdz ar to cīņa tika aizvadīta 12 dopos, kas sastādīja 87 kilometrus.

Georgs Gross un Raigo Melders (“Ford Fiesta RS WRC”) vadību pārņēma pēc piektā ātrumposma un noturēja to līdz finišam. Ukraiņa Valērija Gorbana un Sergeja Larensa ekipāža (“Mini John Cooper Works WRC”) ierindojās otrajā vietā, zaudējot septiņas sekundes, bet 13 sekundes aiz uzvarētājiem “Tallina ralli 2018” pabeidza somi Emīls Lindholms un Mikaels Korhonens (“Škoda Fabia R5”).

Sacīkstēs startēja arī vairāki latvieši. Emīla Blūma un Didža Eglīša duets, braucot ar “Mitsubishi Lancer Evo IX” automobili “Rallyworkshop.com” komandas sastāvā, izcīnīja devīto vietu absolūtajā ieskaitē, kā arī izrādījās ātrākie EMV4 klasē. Jānis Berķis un Edgars Čeporjus ar “Neiksans Rally Sport” komandas “Ford Fiesta R5” tikmēr palika 24. vietā, lai gan sākotnēji bija pat otrie.

Daņila Belokoņs un Toms Freibergs (“Ford Fiesta R2T”) izstājās ar sajūga defektu.