Vienam minirallijam “Latvija” ātrumposmam skatītāji varēs sekot arī tiešraidē m.lmt.lv

Rallijs “Latvija”, kas noslēgs Latvijas šīgada rallija sezonu jau nākamās nedēļas nogalē 18.un 19.oktobrī, ietvers arī sacensības papilddisciplīnās– rallijsprintā, rallija supersprintā un minirallijā.

Rallija “Latvija” vadītājs Jānis Krastiņš neslēpj, ka, ņemot vērā patiešām apjomīgo sacensību skaitu, ko apvienos “Latvija”, visam ir jānotiek, ievērojot precīzu laika grafiku. Tādēļ šajās sacensībās stingri tiks ievērots nolikumos paredzētais maksimālais dalībnieku skaits.

Īpaši šis ierobežojums attieksies uz Minirallija kausa izcīņas dalībniekiem. Vairāki minirallija ātrumposmi 18.oktobrī notiks Biķernieku trasē un Jūrmalā, kur Dzintaru pilsētas posms un Ķemeru posms ir arī rallija distances posmi.
Vienam no diviem minirallija ātrumposmiem Jūrmalas pilsētā skatītāji varēs sekot līdzi arī tiešraidē savās mobilajās ierīcēs: m.lmt.lv.

Pēc pieteikšanās termiņa beigām 10.oktobrī, gadījumā, ja minirallijam pieteikušos ekipāžu skaits būs mazāks par 60, atlikušās vietas tiks rezervētas dalībniekiem, kuri vēlēsies startēt Open klasē.

Dalībnieku skaita limits, saskaņā ar publicēto nolikumu, jāievēro būs arī Rallija supersprinta dalībniekiem, kuri 19.oktobrī “dalīs” ātrumposmu ar rallija “Latvija” ekipāžām Cēsīs.

Savukārt ekipāžu, kuras cīnīsies rallijsprinta čempionātā, sacensības norisināsies 19.oktobrī, kad sportisti pievienosies rallija “Latvija” dalībniekiem Cēsu pusē notiekošajos ātrumposmos!

Dalībnieku reģistrācija un sacensību dokumenti minirallijam šeit.
Reģistrēšanās un dokumenti rallija supersprintam šeit.
Rallijsprinta dalībnieku informācija – šeit.

Info, foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *