Minirallijs „Marienburga” šogad – Alūksnes Ziemas sporta festivālā

Minirallijs „Marienburga”, kas pagājušajā gadā Alūksnes pusē norisinājās vasarā, šogad ir pārcēlies uz ziemu un gaidīs dalībniekus februāra pēdējā sestdienā.

Minirallijs „Marienburga”, LAF SAK kausa izcīņas minirallijā standarta un sporta automašīnām 2.posms, 28.februārī būs viena no Alūksnes novada pašvaldības organizētā Ziemas sporta festivāla „Alūksne 2015” sastāvdaļām.

Nav noslēpums, ka Alūksnes puses ziemas parasti ir garākas un sniegotākas, nekā cituviet Latvijā, un šogad novada pašvaldība sadarbībā ar sporta veidu federācijām un sporta klubiem 27., 28. februārī un 1. martā ir nolēmusi rīkot dažādu ziemas sporta festivālu.

Kā informē Alūksnes novada pašvaldība, šobrīd ir iecerēts, ka Ziemas sporta festivāla ietvaros notiks gan sacensības slēpošanā, biatlonā, snovbordā, skijoringā, hokejā, slidošanā, zemledus makšķerēšanā, kā arī minirallijs „Marienburga”.

Minirallija sacensību organizatori ir izveidojuši interesantu trasi Alūksnes apkārtnes ceļos un ātrumposmos dalībniekiem būs jānobrauc ap 15 km.

„Marienburga” būs otrais minirallijs, kurā dalībniekiem tiks atļauts iepazīties ar sacensību ātrumposmiem, palīgā ņemot organizatoru izsniegtu stenogrammu, un ekipāžām, kuras tika startējušas šīgada minirallija kausa izcīņas pirmajā posmā, stenogrammas veidotāju Ulda Kaņepa-Kalniņa un Itara Siliņa „rokraksts” jau pazīstams.

Pieteikšanās minirallijam „Marienburga”, jau reģistrējušos dalībnieku saraksts, kā arī sacensību nolikums atrodams www.4rati.lv.

Miniralliju „Marienburga” organizē „Autosporta klubs Alūksne” un LAF Standartautomobiļu komisija.

Info, foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *