Alūksnē ziema turpinās, pēc nedēļas minirallijs „Marienburga”

Nākamās nedēļas beigās, 28.februārī, ar miniralliju „Marienburga” tiks noslēgta LAF SAK kausa izcīņas minirallijā standarta un sporta automašīnām ziemas sezona.

Kaut gan laika apstākļi pēdējās dienās Rīgā un tās apkārtnē ir gana pavasarīgi, tomēr Alūksnes pusē ziema atkāpties vēl neplāno – kā stāsta minirallija organizatori, sniega segas biezums dažviet ir ap 30 cm un grants ceļus klāj ledus kārta.

Minirallija dalībniekus Alūksnē gaida septiņi interesanti ātrumposmi (no tiem trīs būs jābrauc divreiz), kuru kopējais garums sasniegs 15 km. Lai gan minirallija kartes skatītājiem tiks publiskotas vien īsi pirms sacensībām, var atklāt, ka vairākas „Marienburgas” ātrumposmu vietas būs pazīstamas no šī gada janvārī notikušā rallijsprinta „Alūksne 2015”.

Atgādinām, ka „Marienburgas” dalībnieki pirms sacensībām varēs iepazīties ar trasi, vadoties pēc organizatoru izsniegtas stenogrammas, nepieciešamības gadījumā to papildinot ar saviem precizējumiem.

Šogad minirallijs „Marienburga” būs viena no Alūksnes novada pašvaldības rīkotā Ziemas sporta festivāla „Alūksne 2015” sastāvdaļām. Ziemas sporta festivāls piedāvā plašas iespējas gan just līdzi citiem sportotājiem, gan pašiem iesaistīties dažādās ziemīgo sporta veidu aktivitātēs.

Vairāk informācijas par festivālu var atrast Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.

Interesenti vēl var paspēt pieteikties arī minirallijam Marienburga”, jo dalībnieku elektroniskā reģistrēšanās www.4rati.lv turpināsies līdz pirmdienai, 23.februārim.

Visa informācija par sacensībām, to nolikums, maršruta karte un pārējie dokumenti, kā arī jau reģistrējušos dalībnieku saraksts, atrodami www.4rati.lv.

Miniralliju „Marienburga” organizē „Autosporta klubs Alūksne” un LAF Standartautomobiļu komisija.

Info, foto: Dace Janova, www.4rati.lv
 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *