Finišējis minirallijs “Saldus 2017”

1.jūlijā Saldū un Saldus novadā tika aizvadīts minirallijs “Saldus 2017”, Latvijas kausa izcīņas standarta automobiļu grupā trešais posms, noskaidrojot uzvarētājus dažādās ieskaites klasēs.

Laika apstākļi sestdien Saldus pusē nelutināja ne dalībniekus, ne skatītājus. Nepārejošs lietus visas minirallija dienas garumā padarīja sacīkstes daudz sarežģītākas un ceļa segumu slidenāku – no 59 ekipāžām minirallija “Saldus” startā finišu sasniedza 46 dalībnieki un kā biežākais izstāšanās iemesls tika minēta nobraukšana no sacensību trases.

Pārliecinošu uzvaru 1600 klasē guva Armands Cīrulnieks un Ivars Cīrulnieks (Opel Corsa), aiz viņiem palika Atis Līcis un Māris Rode (VAZ 21083), kā arī Gatis Ābelītis un Lauris Cincis (Citroen Saxo).

Klasē 2000 uzvaru izcīnīja Mārtiņš Kreicburgs un Armands Bite (VW Golf III), otrajā vietā finišēja Klāvs Danne un Kārlis Roziņš (Opel Astra), trešajā – Raivo Ozoliņš un Ģirts Ozoliņš (Honda CRX).

Artis Jēkabsons un Ingars Padrevics (BMW 318) bija ātrākie 2WD klasē, pārspējot Mārtiņu Muižnieku un Kristapu Štālu (BMW 323) un trešie šajā ieskaites klasē minirallijā “Saldus” bija Oskars Pavārs un Nauris Zavickis (BMW 325).

Pirmie 4WD+ klasē un sacensību absolūtajā vērtējumā Saldū   – Mārtiņš Cīrulis un Roberts Eglītis (Subaru Impreza), otrajā vietā Gatis Bunclers un Jānis Valters (Mitsubishi Lancer Evolution) un trešie Jurģis Meisters ar stūrmani Reini Jansonu.

4WD klasē uzvaru izcīnīja Raimonds Dūcis un Elvis Špehts (Audi A4), aiz sevis atstājot Lauri Ozerovu un Gati Jansonu (Subaru Impreza), trešajā vietā   – Niks Kanders un Didzis Kanders (Audi 80 Quattro).

Open klasē pirmie Krišjānis Zintis Putniņš un Mārtiņš Puriņš (Subaru Impreza), otrajā vietā Jānis Vanags/Kaspars Gailītis ar VAZ 21013, savukārt trešie finišēja Lauris Bērziņš un Mārtiņš Indriksons (VW Golf).

Junioru vērtējumā startēja un veiksmīgi finišu sasniedza Madars Dīriņš un Guntis Dīriņš (Renault Clio).

Miniralliju organizēja biedrība “EVE autosports” sadarbībā ar Saldus novada domi, Saldus TIKS un LAF SAK.

Miniralliju “Saldus 2017” atbalstīja  Saldus novada dome, Saldus TIKS, Saldus radio, Alex Sound & Light, Win-Door Systems, 4rati.lv, XL Energy Drink, Latauto.lv, Sporta Punkts, Latvijas sporta aģentūra. Īpašu lielu paldies  sacensību organizatori saka Saldus novada domei, Saldus TIKS un Zvārdes pagasta vadītājam.

Info: Dace Janova, minirallija “Saldus 2017” preses sekretāre