Alūksnē noslēdzies minirallijs “Marienburga 2015”

Saulainos apstākļos sestdien, 22. augustā, Alūksnes pusē norisinājās Minirallija kausa izcīņas standarta automobiļiem ceturtais posms “Marienburga 2015”. Uzvarētāji, kā ierasts, tika noskaidroti vairākās klasēs.

Minirallijā “Marienburga 2015” bija jāveic 2.3 km 2.6 km un 2.0 km gari ātrumposmi, katrs pa divām reizēm. Kopā veicamā distance sastādīja 78.2 km, bet ar laika kontroli braucēji veica 13.8 km.

“Open” klasē uzvaru izcīnīja Krišjānis Zintis Putniņš/Mārtiņš Puriņš (“Subaru Impreza”), kas bija ātrākā ekipāža arī kopējā ieskaitē. Zaudējot aptuveni 13 sekundes, otro vietu klasē izcīnīja Mārcis Aizkalns/Edgars Novikovs (“Mitsubishi Evo IX”), bet trešajā vietā Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte (“Subaru Impreza”). Pazīstamais rallists Andis Neikšāns šajā sacīkstē bija līdzbraucēja lomā Gintam Cēlājam (“Subaru Impreza WRX”), taču viņiem tikai priekšpēdējā astotā vieta “Open” klasē.

4WD ieskaitē uzvaras laurus plūca Intars Rezakovs/Oskars Leimanis (“Subaru Impreza”), kuri par 12 sekundēm apsteidza Sandi Boku/Jāni Sniedzānu (“Audi 80”), trešajā vietā atstājot Lauri Ozerovu/Mārtiņu Mikolaju (“Subaru Impreza”).

Kupli pārstāvētajā klasē 2WD par uzvarētājiem kļuva Andris Vovers/Uldis Augulis (BMW 325), kuriem tikai 5 sekundes finišā zaudēja Gints Lapsa/Kaspars Linde (BMW 325). Trešajā vietā Miks Ķenavs/Armands Ķenavs (“VW Golf III”).

Kristers Cimdiņš/Aigars Berkolds (VAZ 21083) tikmēr uzvarēja klasē 1600, par 5 sekundēm pārspējot Ingu Kalniņu Kalenieku/Ediju Bamši (“Honda Civic”). Trešajā vietā ierindojās Andris Putniņš/Raimonds Gļauda (“Rover 214”).

Junioru vērtējumā pirmie Roberts Poriņš/Edgars Poriņš (“VW Golf”).

Miniralliju „Marienburga” organizēja Autosporta klubs „Alūksne” sadarbībā ar LAF Standartautomobiļu komisiju.

Sacensības atbalstīja Alūksnes novada pašvaldība, SIA SLB, SIA Marienburga, ZB Auto, par balvām dalībniekiem paldies SIA KRK Vidzeme kokogļu ražotnei Zeltiņos.