Ziemas autodaudzcīņas čempionāta turpinājums „Jaunnikšu” trasē

Info: LAF Standartauto komisijas preses dienests
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Svētdien „Jaunnikšu” trasē pie Alojas risināsies Latvijas ziemas autodaudzcīņas čempionāta ceturtais posms un „Svētavota” kausa otrais posms. Sacensības uzsāks aizmugures un pilnpiedziņas klases pārstāvji, kuriem reģistrācija jau no pl. 7.45, bet pirmais starts pl. 9. Priekšas piedziņas klasei starts pl. 12.30.

Pilnpiedziņas klasē kopvērtējuma vadībā šobrīd izvirzījies Elmārs Aukšmuksts („Subaru Impreza”), kurš par deviņiem punktiem apsteidz Mareku Matvejevu („Subaru Impreza”). Šķiet, ka tieši šo abu sportistu vidū arī meklējams šīs sezonas čempions. Dueta savstarpējās cīņās vēl var iejaukties Kārlis Nebars („Subaru Impreza”) un stabilu sniegumu rādošais Andris Alksnājs („Audi 80 Quattro”). RWD klasē kopvērtējuma līdera lomā ir Jānis Gustāns („Toyota MR-2″). Tomēr vēl vairāki sportisti nav zaudējuši cerības uz pirmo vietu un Gustānam jārēķinās ar nopietnu konkurenci no Ģirta Krūzmaņa („Lexus 200 iS”), Jāņa Slišāna („Toyota Corolla”), Maira Kārkliņa („Toyota MR-2″), Raivja Ragaiņa („VAZ 21013″), Mareka Kaira („VAZ 2101″) un Normunda Orlova („Toyota MR-2″). Priekšas piedziņas klasē, kas sacensības „Jaunnikšu” trasē (atrodas šosejas Limbaži-Aloja 31 km) uzsāks pl. 12.30, kopvērtējuma pirmajā pozīcijā atrodas Ģirts Krūzmanis („Opel Astra”). Diezgan droši var prognozēt, ka FWD klasē zelta medaļas liktenis izšķirsies divu duetu starpā – Krūzmanis un Jānis Grīnbergs pret cēsniekiem Normundu un Ritvaru Kārkliņu. Pirmie startē ar „Opel Astra” vai „Honda Civic Type R”, tēvs un dēls Kārkliņi ar „VAZ 2108″ vai „VW Golf”. Uzvaras kausus par labu cēsniekiem Kārkliņiem var nosvērt milzīgā pieredze ziemas autodaudzcīņā, kamēr Krūzmanim un Grīnbergam šī ir pirmā sezona ledus trasēs. Komandu vērtējumā vadībā izvirzījusies „VPLT” (Ritvars Kārkliņš, Jānis Gustāns, Mareks Matvejevs).

Paralēli Latvijas čempionāta posmam, sacensības „Jaunnikšās” būs „Svētavota” kausa izcīņas otrais posms (šajā ieskaitē cīnās sportisti, kuru automašīnas ir aprīkotas ar vismaz divām „Matador” riepām).

Latvijas čempionāts ziemas autodaudzcīņā
Kopvērtējums pirms 4. posma:

FWD
Ģirts Krūzmanis 175, Ritvars Kārkliņš 167, Jānis Grīnbergs 165.

4WD
Elmārs Aukšmuksts 181, Mareks Matvejevs 172, Andris Alksnājs 162.

RWD
Jānis Gustāns 185, Ģirts Krūzmanis 173, Jānis Slišāns 166.

Komandas
VPLT 524, SRT.LV 513, Ice MEN 439.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *