“Wurth Ziemas Kausa” sezonas noslēguma pasākums jau šonedēļ

Foto: facebook.com/MotorsportLV

Jau šajā nedēļas nogalē, 25. martā Īvandes muižā norisināsies Wurth Ziemas Kausa 2016/2017 sezonas noslēguma pasākums.

Atgādināsim, ka šogad Wurth Ziemas Kauss norisinājās 10 sezonu. Jubilejas sezonai par godu, uz pasākumu aicināti kausa iepriekšējie organizatori un veterāni. Pasākuma laikā paredzēts atskatīties uz WURTH Ziemas Kausa vēsturi un sveikt aktuālās Wurth Ziemas Kausa sezonas kopvērtējuma labākos, tai skaitā, galvenās balvas ieguvēju – WURTH Ziemas Karali!

Balvas nodrošina Wurth Ziemas Kausa atbalstītāji – WURTH, MOTUL, MKM Motorsport, Liepājas teātris, TORLEY, kā arī rallija komanda SRT un Suspension laboratory. SRT un Suspension laboratory ir Junioru klases atbalstītāji un nodrošinās sezonas labākajam Junioram testu sesiju ar 2WD sporta auto.

Tāpat organizatori izsaka pateicību par atbalstu sezonas gaitā Kuldīgas novada pašvaldībai un uzņēmumiem Rietumu nafta, RIT logistika, Ramirent, IMG projekti un Amazone. Paldies par atbalstu mediju pārstāvjiem Kurzemes Radio, Rietumu Radio un portāliem Go4speed.lv un 4rati.lv!

Pasākuma programma:

Plkst. 19.30-20.00 – ierašanās
Plkst. 20.15 – vakara atklāšana; atskats uz vēsturi un sezonu|
Plkst. 20.30 – sezonas laurētau apbalvošana

Pasākuma norises vieta: Īvandes muiža, Īvandes pagasts, Kuldīgas novads

Pasākumā paredzēta ziedojuma maksa.

Lai informētu par ierašanos un uzzinātu vairāk par pasākumu, lūgums sazināties ar Wurth Ziemas Kausa organizatoriem. Vēlams darba laikā un zvanot uz telefona nr.26680173 (Mārtiņš).

Izmantotie resursi:
www.motorsport.lv