“Wurth Ziemas kausa” jaunās sezonas pirmais posms aizvadīts

Šīs nedēļas sākumā Liepājas pusē, Vaiņodes lidlaukā startēja “Wurth Ziemas kausa” jaunā 2016./17. gada sezona, slidenajā trasē noskaidrojot uzvarētājus dažādās klasēs. Otrais posms plānots janvāra pirmajā pusē.

2WD klasē par posma uzvarētāju kļuva Andis Gluškovs (“VW Golf II”), aiz sevis atstājot Sandi Laukšteinu (“VW Golf”), kurš trīs braucienu summā zaudēja vien 0.17 sekundes. Trešā vieta Arvim Bērziņam (“VW Golf”). Šajā klasē startēja vislielākais dalībnieku skaits – 31.

Klasē 2WD + radzes, piedaloties 20 dalībniekiem, uzvara Arvim Bērziņam (“VW Golf”), kurš pārspēja otrās vietas ieguvēju Miku Ķenavu (“VW Golf II”) un trešās vietas īpašnieku Andi Gluškovu (“VW Golf II”).

4WD klasē startēja 12 braucēji, un pārliecinošs sniegums uzvaru atnesa Artim Vicinskim (“Subaru Impreza”). Otro vietu guva Jānis Jansons (“Audi”), bet trešais trīs braucienu summā Ilmārs Zausajevs (“Audi A4”).

Tāpat 12 braucēji arī klasē 4WD + radzes. Pirmā vieta arī šoreiz pārliecinošo Artim Vicinskim (“Subaru Impreza”), otrais arī šajā reizē bija Jānis Jansons (“Audi”), kamēr trešo vietu ieguva Gatis Bunclers (“Mitsubishi Evolution”).

Uz starta Vaiņodē stājās arī sešas Dāmu klases braucējas. Laura Gluškova (“VW Golf”) ar tikai 0.57 sekunžu pārsvaru trīs braucienos pieveica Nensiju Paulu Gailīti (“VW Golf”), bet trešo vietu tikmēr izcīnīja Signija Vadone (“BMW 325”).

Starp septiņiem Junioriem pirmā vieta vairāk nekā pārliecinoši tika Madaram Dīriņam (“Renault Clio”), otrais bija Rūdis Bērziņš (“Subaru Impreza”), bet godalgotā trešā vieta vien deviņus gadus vecajam Tomasam Štolcermanim (“Opel OPC”).

20 braucēji stājās uz starta sānslīdēm bagātajā RWD klasē. Uzvarētāja laurus plūca Mārtiņš Kļava (“BMW”), pārspējot Voldemāru Kalvi (“BMW”) un Elmāru Tīkumu (“BMW 323”).

Voldemārs Kalve (“BMW”) kļuva par uzvarētāju klasē RWD + radzes, sacenšoties pret 12 citiem konkurentiem. Otrais šeit Mārtiņš Prūsis (“BMW 326”), bet trešais – Mārtiņš Kļava (“BMW”).

Tāpat trasē devās desmit Standarta klases dalībnieki, uzvarot Gatim Buncleram (“Mitsubishi Evolution”), kurš aiz sevis atstāja Andri Neilandu (“Honda Civic”) un Guntaru Žurovski (“BMW 325”).\

“Wurth Ziemas kauss 2016/17” pirmā posma rezultāti >>

“Wurth Ziemas kausa” sezonā plānots aizvadīt kopumā piecus posmus. Nākamais no tiem gaidāms 7. janvārī, bet sacensību norises vieta būs zināma neilgi pirms tam.