“Vidzemes ziemas autosprinta kausa” sezonas uzvarētāji noskaidroti

Ar sezonas ceturto posmu Cēsu pilsētā izveidotā trasē aizvadītās nedēļas nogalē finišēja “Vidzemes ziemas autosprinta kauss 2017/2018”. Uzvarētāji tika noskaidroti ne vien šajā posmā, bet arī sezonas kopvērtējumā.

Aizvadot trīs braucienus, no kuriem vērā tika ņemti divi labākie, FWD klasē uzvaru izcīnīja Agris Upītis (Opel Corsa), aiz sevis atstājot Gintu Bujānu (VAZ 2108) un Ģirtu Ozoliņu (Honda Civic). FWD/R ieskaitē uzvara Robertam Poriņam (VW Golf), G.Bujāns šeit otrais, bet A.Upītis – trešais.

RWD klasē pirmais Cēsu posmā Kārlis Nebars (BMW 318), otrais finišēja Gatis Ģērmanis (BMW 328), kamēr trešo vietu ieņēma Andris Ozols (BMW 320i). RWD-R klasē uzvara G.Ģērmanim, otrais bija Jānis Apsītis (BMW), trešais – Harijs Vējiņš (VAZ 2104).

Ātrākais 4WD kategorijā bija Rolands Kaucis, otrajā vietā ierindojās Kārlis Nebars, bet trešajā vietā posmu pabeidza Mārcis Stūriška. Trijotne startēja ar Subaru Impreza. Arī 4WD-R ieskaitē uzvarēja R.Kaucis, Aigars Bajārs (Subaru Impreza) bija otrais ātrākais, bet M.Stūriška izcīnīja trešo vietu.

Rihards Rubīns (Audi Coupe) uzveica Jonannesu Martinu Sāru (VW Golf 3) Junioru ieskaitē. Tikmēr starp Dāmām ātrākā bija Gita Ķikute (Audi 90), otrajā vietā Elīna Driķe (Subaru Impreza), bet trešajā vietā ierindojās Iveta Lauciņa (Mitsubishi Colt).

4. posma rezultāti >>

“Vidzemes ziemas autosprinta kauss 2017/2018” sezonas kopvērtējumā godalgoto vietu ieguvēji jau zināmi. FWD klasē uzvara Ritvaram Kārkliņam, aiz viņa – Gints Bujāns un Raivo Ozoliņš. RWD klasē pirmā vieta Gatim Ģērmanim, nākamajās pozīcijās Jānis Apsītis un Andris Ozols. 4WD klasē uzvarējis Rolands Kaucis, otrajā vietā Mārcis Stūriška, trešajā pozīcijā Mārtiņš Ločemelis. FWD-R ieskaitē ātrākie šosezon bija Andris Aleksejevs, Juris Titovs un Aigars Bajārs, RWD-R klasē pirmās trīs vietas guva Gatis Ģērmanis, Jānis Apsītis un Klāvs Rozītis, bet 4WD-R vērtējumā – Rolands Kaucis, Aigars Bajārs un Mārcis Stūriška. Dāmu klasē uzvarējusi Iveta Lauciņa, pārspējot Zani Lielkāju un Kitiju Jeršovu, kamēr ātrākie trīs Juniori šosezon ir Marks Jeršovs, Kitija Jeršova un Rihards Rubīns.