Vasaras kausa otrais posms Jelgavā!

Info, Foto: www.vasaraskauss.lv

„Vasaras kausa” otrais posms risināsies Jelgavas rajona kartingu trasē „Rullītis”. Šī ir labi zināma trase braucējiem, vismaz tiem kas ir piedalījušies „Vasaras kausa” iepriekšējo gadu posmos, vai citās sacensībās. Salīdzinājumā ar s/k „333″, kur notika pirmais posms, šī trase ir mazāka un šaurāka, taču ne mazāk interesanta. Arī šeit vienmēr notiek sīva cīņa par sekundēm un to simtdaļām.

Šajā posmā būs arī kas jauns un nebijis, jo vienā dienā notiks divi pasākumi! Sadarbojoties ar informatīvo partneri – portālu iAuto, tika pieņemts lēmums apvienot gan rallija, gan „Vasaras kausa” posmus vienā lieliskā pasākumā!

Uzreiz nomierināšu visus un teikšu, ka „Vasaras kausa” dalībniekiem nebūs piespiedu kārtā jāpiedalās rallija elementos. iAuto rallija dalībnieki trasē ieradīsies jau agri no rīta, izbrauks trasi, iegūs savu laiku un dosies tālāk – jau pa rallijam atbilstošiem ceļiem. Interesanti būs salīdzināt viņu un vasaras kausa dalībnieku rezultātus.

Visus, kas vēlas redzēt rallija dalībniekus uz asfalta seguma, laipni gaidīsim trasē jau no deviņiem rītā. Pirmās iAuto rallija automašīnas starts paredzēts 9.15, savukārt 10.00 sāksies „Vasaras kausa” dalībnieku reģistrācija sacensībām un iepazīšanās ar trasi, starts 12.00.

Vēlos atgādināt, ka jebkuram dalībnieka auto ir jābūt aprīkotam ar derīgu ugunsdzēšamo aparātu!!! Atgādināšu arī, to, ka arī kausa otrajā posmā būs jaunā atrakcija skatītājiem un braucējiem – astotnieka griešana. Labākā astotnieka griezējs saņems „BBS-Autocentrs” balvu – dāvanu karti 50 Ls vērtībā. Trenējieties un ņemiet līdzi riepas, ar kurām nebūs žēl piedalīties šajā disciplīnā!

Uz tikšanos 9.jūnijā kartodromā „Rullītis”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *