Svētdien 27.aprīlī Vasaras sprints!

Info: vasarassprints.lv

Tuvojas nedēļas nogale un skaidrs, ka laikus jādomā kā pavadīt brīvās dienas. Nedēļas nogale ir bagāta ar dažādiem pasākumiem taču atgādinām, ka svētdien 27.aprīlī sporta kompleksā „333″ risināsies Latvijas Republikas čempionāta Vasaras autosprintā pirmais posms! Jau tagad ir zināms, ka svētdien būs lielisks laiks gan priekš, dalībniekiem, gan skatītājiem, būs silts, ap +20 grādiem. Tātad ideāls laiks lai atpūstos svaigā gaisā! Jau tagad ir liela intriga vērojot dalībnieku sarakstu, savu dalību sacensībām ir jau apstiprinājuši vairāk nekā 70 dalībnieku, to vidū ir tādi zināmi autosportisti kā Jānis Kļaviņš, brāļi Matīss un Miķelis Mežaki, Ģirts Daugaviņš, kā arī daži no ziemas autosprinta dalībniekiem un čempioniem.

Vēl ir iespēja izlemt vai svētdien piedalīties vai skatīties, pieteikties sacensībām varēs arī sacensību norises vietā, dalības maksa 30Ls. Atgādinām, ka vasaras autosprints ir šosejas sacensības standarta automašīnām, tas nozīmē, ka dalībnieki sacenšas slēgtās kartingu trasēs uz laiku. Reģistrācija sacensībām no 8.00-9.00, sacensību starts 9.30.

Laipni gaidīti gan visi braukt, gan skatīties gribētāji. Iegūt sīkāku informāciju par pašu pasākumu, kā arī iepazīties ar dalībnieku sarakstu var www.vasarassprints.lv

Ieejas maksa skatītājiem 1Ls

Pateicamies par atbalstu: FUJITSU SIEMENS COMPUTERS, iAuto, FORSĀŽA, BBS-AUTOCENTRS, GABOL

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *