Pavisam drīz – Vasaras sprints

Jau pavisam drīz – 27.aprīlī sezonu atklās Vasaras sprints. Daļai no jums šis pasākums jau ir pazīstams, daļai nē. Īsumā par svarīgāko: pēc 4 gadu neatlaidīga darba, spītējot dažādiem šķēršļiem un mācoties no pieredzes, pasākums, kas iepriekš bija pazīstams ar nosaukumiem Burnout kauss un Vasaras kauss, ir ieguvis Latvijas Republikas čempionāta statusu un savu piekto sezonu mēs uzsāksim ar nosaukumu Vasaras autosprints jeb vienkārši – Vasaras sprints!

Kas ir mainījies? Katru gadu mācāmies un analizējam katru sacensību un veicam uzlabojumus. Par sezonas lielākajiem plusiem uzskatām uzlabojumus sacensību nolikumos, piemēram, tehniskajā nolikumā ir smalki un precīzi atrunātas tehniskās lietas, un, ar to iepazīstoties, būs pilnīgi skaidrs, kādam ir jābūt auto, ko drīkst, un ko nedrīkst (Paldies visiem, kuri ar savu padomu, pieredzi un vērīgo aci palīdzēja nolikuma uzlabošanā!).

Arī organizatoriskajā ziņā turpināsim visas jau iepriekš aizsāktās labās tradīcijas. Reģistrācija notiks on-line režīmā internetā www.vasarassprints.lv, tur arī ir pieejamas jaunākās ziņas, nolikumi un diskusijas forumā! Joprojām turpināsim sacensību vietā jau iepriekš iesākto ērto un uzskatāmo lietu: rezultātus sacensību dienā atspoguļosim uz lielā plazmas ekrāna. Bet lūdzu piedodiet, ja kādreiz mums kas misējas, kā saka, ar bitēm nekad neko nevar zināt, un ar tehniku ir tas pats!

Tas, ka sacensībām ir piešķirts LRČ statuss,m nozīmē jaunu un pirmajā reizē ķēpīgu lietu: lai tajās piedalītos, ir jābūt licencētam Latvijas automobiļu federācijas biedram. Gadījumā, ja tāds neesi un nevēlies kļūt, posmu norises vietās būs iespējams iegādāties vienreizējās licences. Bet uzreiz jābrīdina – tādā gadījumā rezultāts netiks ieskaitīts sezonas kopvērtējumā. Par iestāšanos LAF var uzzināt www.laf.lv un tas nav tik dārgi, kā varētu likties. Labā ziņa – LAF biedri var piedalīties arī visās citās LAF organizētajās vai atbalstītajās sacīkstēs, ne tikai Vasaras sprintā.

Atšķirībā no iepriekšējām sezonām, šogad būs seši posmi ierasto piecu vietā. Turpināsim izmantot visas Latvijā pieejamās un mūsu prasībām atbilstošās trases, pabūsim dažādās jau pārbaudītās trasēs un pamēģināsim arī vienu jaunu – Rēzeknē!

Atgādināšim, ka Vasaras sprints ir sacensības, kas notiek slēgtās kartingu trasēs visā Latvijā. Un tas nozīmē, ka, lai piedalītos, nav pat vajadzīga vadītāja apliecība!!! Piedalīties var gan ar ielas mašīnu, gan auto, kas sagatavots šosejas vai rallija sacensībām. Šīs sacensības ir laba iespēja pilnveidot savu braukšanas prasmi, sacensties ar citiem, un protams, lieliski pavadīt laiku!

Reģistrācija pirmajam posmam, kas notiks 27.aprīlī sporta kompleksā „333″, sāksies jau 27.martā www.vasarassprints.lv sadaļā Reģistrācija. Tur arī būs redzams, cik dalībnieku ir reģistrējušies, cik daudzi jau apstiprinājuši savu dalību sacensībām, samaksājot dalības maksu, un protams, varēs redzēt, ar kādu auto startēs katrs dalībnieks!

2008. gada sezonas kalendārs:
1.posms – 27.aprīlis, s/k „333″, Ropažu pagasts
2.posms – 11.maijs, k/t „Teperis”, Smiltene
3.posms – 21.jūnijs, k/t „Rullītis”, Jelgava
4.posms – 20.jūlijs, k/t „Teperis”, Smiltene
5.posms – 23.augusts, k/t „Rude”, Otaņķu pagasts, Liepājas rajons
6.posms – 13.septembris, k/t “Rēzekne”, Rēzekne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *