Uz kongresu Latvijā ieradīsies FIA prezidents Žans Tods

22/10/2018 |

Foto: publicitātes |

Šā gada 26. un 27.oktobrī Latvijā notiks Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) un biedrības „Latvijas Automobiļu federācija” (LAF) kopīgi rīkots Ziemeļeiropas zonas (NEZ) federāciju ikgadējais kongress.

Kongresā pulcēsies visu Ziemeļvalstu automobiļu federāciju pārstāvji – prezidenti, ģenerālsekretāri un komisiju vadītāji, lai kopīgi darbotos darba grupās un nospraustu tālākos mērķus un darāmos darbus, kas saistīti ar katras autosporta disciplīnas nākotni. Kongresam pieteikušies deviņu valstu federāciju prezidenti un to apmeklēs arī augstākās FIA amatpersonas – prezidents Žans Tods (Jean Todt), ģenerālsekretārs Pīters Baiers (Peter Bayer).

Kongresā piedalīsies ap 90 viesu no visām Ziemeļvalstīm, kā arī citām Eiropas valstīm – Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas, Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Portugāles, Islandes, Šveices, Beļģijas, Vācijas, Īrijas, Nīderlandes un Latvijas. Kongress notiks viesnīcā „Baltic Beach Hotel” Jūrmalā, programmā paredzētas arī svinīgās vakariņas Rīgas Motormuzejā.

25.oktobrī, dienu pirms kongresa atklāšanas tiksies visu reģistrēto valstu federāciju vadītāji, savukārt oficiāli kongress tiks atklāts 26.oktobrī 9.30. 2 dienu garumā tiks apspriesti vairāki aktuāli jautājumi – par jauniešu piesaisti autosportam, par to, kā veicināt drošību sacensībās un uz ceļa un tamlīdzīgi. Paralēli strādās arī visu sporta veidu darba grupas, kā arī notiks iekšējie semināri par tiesnešu darbu, motoru sporta apdrošināšanu un Eiropas fondu piesaisti.

Biedrība „Latvijas Automobiļu federācija” starptautiskajā arēnā ir atzīta kā viena no tām, kuras rīkotie pasākumi atšķiras ar savu augsto kvalitāti un profesionalitāti. LAF ir 120 juridisko biedru, kas apvieno aptuveni 1000 autosportistu un 300 tiesnešu visā valstī. Kopumā Latvijā ik gadu notiek ap 150 autosporta pasākumu, no kuriem lielākie un nozīmīgākie ir Eiropas autokrosa čempionāta, Eiropas rallija čempionāta, lielākā Eiropas drifta seriāla „DMEC” posms, kā arī pasaules rallijkrosa čempionāta posms, kas 2016. un 2017.gadā tika atzīts par labāko pasaulē.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool