Tomass Štolcermanis šonedēļ aizvadīs F4 sacīkstes Abū Dabī trasē

Jau šajā nedēļas nogalē Tomass Štolcermanis debitēs “Formula 4 UAE” čempionātā, piedaloties sacensību seriāla ceturtajā posmā Abū Dabī, Jasmarinas trasē.

Latviešu autosportists startēs spēcīgās “Prema Racing” komandas sastāvā, ar kuru Štolcermanis veiksmīgi debitēja pie F4 stūres Malaizijā. Pirmais brauciens tiks aizvadīts sestdienas vakarā, savukārt otrais un trešais brauciens norisināsies svētdienas rītā. Sacensības būs iespējams vērot tiešraidē gan “Youtube”, gan “Motorsport.TV” platformās.

Konkurence “F4 UAE” posmā solās būt liela, jo uz starta katrā no līdz šim aizvadītajiem posmiem stājušies vairāk nekā 30 piloti. Spēcīgo un līdzvērtīgo braucēju līmeni raksturo arī tas, ka pirmo trīs posmu ietvaros uz pjedestāla kāpuši deviņi dažādi piloti. Starp tiem ir arī divi piloti (Kīns Nakamura-Berta un Džeks Bītons), ar kuriem Štolcermanis sacentās jau “F4 South East Asia” posmā Malaizijā. Ņemot vērā, ka latviešu braucējs spēja ar viņiem konkurēt kā līdzīgs ar līdzīgu un atsevišķos braucienos arī apbraukt, tad ir pamatotas cerības uz lieliskiem sasniegumiem arī “F4 UAE” posmā. Jāatzīmē, ka Štolcermanis startēs arī seriāla piektajā posmā, kas jau nākamnedēļ norisināsies “Dubai Autodrome” trasē.

Atgādināsim, ka Štolcermanis pēdējo gadu laikā jau divas reizes piedalījies “Ferrari Driver Academy” nometnēs, uz kurām leģendārais itāļu ražotājs aicina tikai pasaules spožākos kartinga un formulu talantus. Līdz ar šo saikni izdevās arī novembrī tikt pie iespējas startēt “Prema Racing” komandā “F4 South East Asia” posmā Malaizijā, kurā Tomass sevi veiksmīgi parādīja, trešajā braucienā izcīnot trešo vietu.

Šonedēļ Abū Dabī notiekošās sacensības būs iespējams vērot tiešraidē “F4 UAE” kanālā “Youtube” un “Motorsport.TV” platformā. Novēlām Tomasam Štolcermanim veiksmīgus startus un augstus rezultātus!

“F4 UAE” ceturtā posma sacensību programma:
1. brauciens – 10. februāris, 17:35
2. brauciens – 11. februāris, 7:50
3. brauciens – 11. februāris, 12:00

Informāciju sagatavoja:
Artūrs Virbulis
LAF preses sekretārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *