Smiltenē aizvadīts Latvijas autosprinta čempionāta otrais posms

Foto: Raimonds Volonts

Sestdien, 14. maijā, “Tepera” trasē norisinājās Latvijas autosprinta čempionāta otrais posms. Uzvaras Smiltenē savās klasēs guva Kristaps Telle, Madars Dīriņš, Reinis Vilkaitis, Artis Vicinskis un Artis Voicišs.

Trīs braucienu summā 1600 klasē uzvarēja Kristaps Telle, bet posmā aiz sevis atstāja Andri Aleksejevu un Oskaru Remesu. Madars Dīriņš uzvarēja 2000 klasē, otro vietu ieņemot Sandim Laukšteinam, bet trešo – Tellem. Tāpat Dīriņš sasniedza uzvaru 2WD Open klasē, kur uzvarēja visos trīs braucienos. Laukšteins arī šeit ieņēma otro vietu, bet Telle bija trešais.

Reinis Vilkaitis bija ātrākais visos trīs braucienos RWD klasē, posmā otro vietu ieņēma Mārtiņš Larionovs, kamēr trešais bija Kārlis Karāns. Tāpat Vilkaitim labākie laiki visos braucienos RWD Open klasē, līdz ar to uzvara arī šeit. Otrajā vietā ierindojās Igors Makarovs, bet Larionovam šajā klasē trešā vieta.

4WD klasē visos braucienos ātrākais bija Artis Vicinskis, Kristaps Telle šajā klasē ieņēma otro vietu, bet trešais bija Māris Millers. 4WD Open klasē Vicinskis palika aiz Arta Voiciša, kurš triumfēja visos braucienos, trešā vieta Elmāram Aukšmukstam. Voicišam uzvara arī Audi Quattro klasē, kur viņš tāpat uzrādīja labākos laikus trīs braucienos, aiz sevis summā atstājot Māri Egli un Niku Lazdiņu.

Dāmu klasē visos braucienos ātrākā bija Konstance Krieviņa, otro vietu posmā guva Renita Aukšmukste, trešajā vietā Zanda Priedīte. Junioru vērtējumā uzvarēja Adrians Apsītis, aiz sevis atstājot Dāvi Cerbuli un Emīlu Skuju.

Rezultāti >>

Fotogalerija >>

Šogad Latvijas autosprinta čempionātā plānoti pieci posmi. Nākamais no tiem notiks 30. jūlijā Musas trasē, Bauskā.