Sarunu šova “eXi” 3. sezonu ievadīs tehnisko sporta veidu pārstāvji

14/09/2021 |

Foto: Mārcis Baltskars

16. septembrī startēs sporta sarunu šova “eXi” trešā sezona. Aizvadītās sezonas “eXi” varoņus Edgaru Masaļski, Kasparu Kambalu un Renāru Rodi aizstās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji – Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.

“Laiks skrien vēja spārniem, esam aizvadījuši jau divas pilnvērtīgas “eXi” sezonas, kuru ietvaros nofilmēti gandrīz 50 raidījumi. Otrā sezona bija ne mazāk spilgta kā pirmā, tāpēc vasaras laikā strādājām pie turpinājuma. Saku lielu paldies Kasparam Kambalam, Edgaram Masaļskim un Renāram Rodem par paveikto. Raidījuma galvenā vērtība ir bijušo sportistu atklāti stāsti no viņu karjerām, to centīsimies saglabāt arī šajā sezonā, kuru iestartēsim ar trim spilgtiem bijušajiem tehnisko sporta veidu pārstāvjiem. Centīsimies izzināt viņu pārstāvēto sporta veidu aizkulises,” pirms jaunās “eXi” sezonas sākuma pauž raidījuma vadītājs Jānis Celmiņš.

Reizi pa reizei kādu no regulārajiem dalībniekiem aizstās kāds cits bijušais sportists, taču pamatā sastāvs būs nemainīgs. Bijušie atlēti raidījuma filmēšanā katru otro nedēļu tiksies jau aizvadītajās sezonās ierastajā “eXi” tikšanās vietā – iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā “Akropole”.

“Sports allaž ir veidojis patīkamu atmosfēru “Akropolē“, sākot ar hokeja treniņiem līdz pat basketbola turnīriem dažādām vecuma grupām. Arī mūsu apmeklētājiem sportistu klātbūtne un “eXi” raidījuma filmēšana ir kļuvusi par ikdienu. Esam gandarīti, ka sportiskā atmosfēra turpināsies! Sveicam raidījuma jauno sastāvu un novēlam daudz saturisku sarunu,” norāda Zane Kaktiņa, iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja.

“eXi” 3. sezonas sastāvs:

Nellija Štolcermane – pasaules čempione, vairākkārtēja Latvijas čempione un ASV vicečempione ūdens motociklu sportā, pasaules čempionāta dalībniece bobslejā dāmām.

Krišjānis Caune – Latvijas čempions autosportā, pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, kā arī vēsturiskā rallija „Monte-Carlo historique” laureāts.

Matīss Karro – deviņkārtējs Latvijas čempions motokrosā, pasaules junioru čempions (2008), pasaules čempionāta kopvērtējuma 13. vietas ieguvējs (2014).

Sākot ar 16. septembri, raidījums būs skatāms kanālā “Sportacentrs.com TV” katru otro ceturtdienu plkst. 21.15, ar atkārtojumiem piektdienu rītos plkst. 8.00, kā arī mājaslapā Sportacentrs.com.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Indriksone

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool