Sākusies pieteikšanās autosprinta pirmajam posmam “Raganas katlā”

Foto: Autosprints.lv

Jau nākamās nedēļas nogalē, 16. aprīlī, Biķernieku trasē norisināsies Latvijas autosprinta kausa izcīņas jaunās sezonas pirmais posms “RX Challenge Raganas katls”. Pieteikšanās sacensībām jau sākusies.

Autosprinta sacensības notiek Latvijas automobiļu federācijas (LAF) Standarta automobiļu komisijas (SAK) ietvaros, kas nozīmē, ka tajās piedalīties var ikviens interesents. Lai droši cīnītos par augstākajām pozīcijām, automašīnu ir vēlams nedaudz sagatavot, tomēr piedalīties un izbaudīt ātrumu drošā vidē var arī ar teju pilnīgiem standarta ielas automobiļiem.

Par autosprinta augošo popularitāti liecina tas, ka 2021. gada sezonas četrās sacensībās uz starta izgāja kopskaitā 271 dalībnieks jeb vidēji 68 piloti vienā posmā. Vēl sezonu iepriekš vidēji vienā posmā startēja 53 dalībnieki. Ņemot vērā, ka 2022. gadā plānoti pieci posmi, tad kopējais dalībnieku skaits šosezon varētu pārsniegt arī 300 sportistu atzīmi.

Latvijas autosprinta kausa izcīņas posmi šogad notiks 16. aprīlī Rīgā, Biķernieku trasē, 14. maijā Smiltenē, 30. jūlijā Mūsā, kā arī 10. septembrī Līvos un 15. oktobrī Saldū. Sezonas kopvērtējumā tiks skaitīti visos piecos posmos izcīnītie punkti, bet cīņas par godalgām notiks deviņās ieskaites klasēs – 1600, 2000, RWD, 2WD OPEN, RWD OPEN, 4WD, 4WD OPEN, AUDI QUATTRO un JUNIORI.

Pagājušajā gadā Latvijas kausā autosprintā notika četri posmi, bet par sezonas uzvarētājiem savās klasēs kļuva Andris Aleksejevs (1600), Miks Ķenavs (2000 un 2WD OPEN), Genādijs Fedorenko (RWD un RWD OPEN), Mairis Sarmulis (4WD un AUDI QATTRO) un Andris Spilva (4WD OPEN).

Jau šobrīd portālā “Autosprints.lv” sākusies reģistrēšanās sezonas pirmajām sacensībām . Turpat atrodami arī visi nolikumi un pārējie dokumenti.

Reģistrēšanās | Dokumenti