“RE Autoclub” ekipāža sasniedz 11. vietu “Africa Eco Race”

25/01/2020 |

Foto: RE Autoclub

Jau ceturto gadu pēc kārtas ar ideāliem laikapstākļiem, līdz 20 grādiem, Mentonas pilsēta rīkoja “Africa Eco Race 2020”, kurā uz starta izgāja vairāk nekā 300 transportlīdzekļi un 700 sacensību dalībnieki, arī ekipāža, kuras automašīnu sagatavoja un apkalpoja komanda no Latvijas – “RE Autoclub”.

Pirms sacensībām, to organizators – Jean-Louis Schlesser dalījās savās emocijās: “Es priecājos redzēt, ka “Africa Eco Race” joprojām aug, un tajā ar katru gadu palielinās dalībnieku skaits. Īpaši priecē mūsu rallija pieaugošais starptautiskais mērogs – 34 valstis un 5 kontinenti, kā arī tas, ka ievērojami uzlabojusies komandu kvalitāte, kuras piedalās.”

Sacensībās, automašīnu T2 grupā/2.1 klasē, piedalījās krievu ekipāža A. Titov / D. Pavlov, kuras FORD automašīna tika sagatavota Latvijā pie “RE Autoclub” sporta komandas, kura visu sacensību laiku apkalpoja ekipāžas automašīnu norises vietā – Āfrikā.

“RE Autoclub” ir sporta komanda ar vairāk kā 20 gadus ilgu pieredzi rallija starptautiskajās sacensībās un vairāk kā 10 gadu ilgu pieredzi rallijreida sacensībās. Pēdējo gadu laikā komanda ar atzīstamiem panākumiem ir piedalījusies neskaitāmos Pasaules kausa posmos rallijreidā, arī lielākās starptautiskās sacensībās, kā rezultātā ir guvusi ievērību un atzinību Pasaules vadošo sportistu, autorūpnīcu komandu un mediju vidū. Šajā laikā sportistiem ir nodrošināts pilns tehniskās apkalpošanas serviss, kas palīdz sasniegt šādus rezultātus.

Sacensībām noslēdzoties ekipāža kopvērtējumā ierindojās 11. vietā, bet savā klasē kāpa uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool