Latvijas komanda “RE Autoclub” dodas uz rallijreidu Astrahaņā

Latviešu rallijreida komanda “RE Autoclub” šonedēļ piedalīsies Krievijas čempionāta otrā posma sacensībās “Kaganas Zelts 2015”, kas norisināsies Astrahaņas apgabalā.

“RE Autoclub” komanda uz sacensībām dodas četru ekipāžu sastāvā. Ar pirmo numuru rallijreidu Astrahaņas tuksneša smiltīs un kāpās sāks somu pilotu Jouni Ampuja, kura rīcībā būs “Mitsubishi Pajero”. Viņš vienīgais no komandas sacentīsies spēcīgākajā klasē T1.

Tikmēr T2 klasē startēs Aleksandrs Terentjevs (“Ford F150”), Aleksandrs Kolemberts (“Toyota Land Cruiser”), kā arī Sergejs Šihotarovs (“Toyota Land Cruiser”).

Pagājušajā gadā “RE Autoclub” komanda šajās sacensībās startēja ar trim ekipāžām. Terentjevam toreiz izdevās uzvarēt T2 klases ieskaitē.

“Šis rallijreids ir viens no tehniski sarežģītākajiem un smagākajiem posmiem, kas norisinās Krievijas čempionāta ietvaros,” stāsta Terentjevs. “Uzskatu, ka šajās sacensībās uzvar ne tikai sportisti, bet gan komanda. Es pat teiktu, ka 80% no uzvaras ir atkarīga tieši no komandas tehniskā izpildījuma – kā komanda ir veikusi mājas darbu pirms sacensībām, sagatavojot automašīnu tehniski.”

Šogad sacensībās gatavojas piedalīties kopumā 42 ekipāžas. Ar sešām mašīnām uz starta stāsies arī pazīstamā krievu vienība “Kamaz Master”, kuras sastāvā brauks piloti Eduards Nikolajevs, Airats Mardījevs, Andrejs Karginovs, Dmitrijs Sotņikovs, Antons Šibalovs un Sergejs Kuprijanovs. Kā zināms, Mardījevs šogad uzvarēja Dakaras rallijā smago auto ieskaitē, Nikolajevs ieguva otro vietu, bet Karginovs finišēja trešais.

Rallijreids “Kaganas Zelts 2015” norisināsies četru dienu garumā. Jau šodien, 15. aprīlī, norisināsies 5 km garais prologa ātrumposms, kam sekos lielākā cīņa ceturtdien (260 km), piektdien (278 km) un sestdien (245).

Jau otrdien “RE Autoclub” komanda veica sagatavošanos startam un ir sagatavojusi arī video apskatu par to.

Teksts: 4rati.lv
Foto: RE Autoclub

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *