“Latvian Baja” startēs arī Pasaules kausa līderis Vladimirs Vasiļjevs

Piekto gadu pēc kārtas no 13. līdz 14.septembrim norisināsies starptautiskās „Latvian Baja 2014” rallijreida sacensības 400 km garumā pa Latvijas ceļiem ar startu Jēkabpils Vecspilsētas laukumā.

Jau piekto gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies starptautiskās rallijreida sacensības „Latvian Baja 2014” ar 30 pieredzējušu sportistu dalību, kur divās dienās veiks aptuveni 600 km garu distanci Sēlpils, Viesītes un Krustpils apkaimē, no tiem aptuveni 400 km būs ātrumposma.

Sacensībās startēs Latvijas sporta komanda „RE Autoklubs” ar četrām ekipāžām.  Zem „Re Autoclub” vārda startēs komanda ar ilggadēju sadarbību uzturošā ekipāža Aleksandrs Terentjevs/Aleksejs Berkuts, kuru šī gada panākums ir izcīnītā 1.vieta T2 grupā Pasaules kausa (PK) posmā „Italian Baja 2014”. Ar divām ekipāžām startēs pieredzējušie somu piloti Tapio Suoiminens/Marku Hurskainens un Jouni Ampuja. Ceturtā ekipāža, kura pārstāvēs “RE Autoklubs” būs Aleksandrs Kolembets/Oļegs Šorņikovs. Sacensībās startēs ekipāžas arī no Kazahstānas, Baltkrievijas un Krievijas.

“Latvian Baja 2014” startēs arī pasaules klases autosportists Vladimirs Vasiļevs, kurš uz doto brīdi Pasaules kausa kopvērtējumā atrodas pirmajā vietā.

Rallijreids „Latvian Baja 2014” norisināsies divas dienas ar startu 13.septembrī plkst.10.00 Jēkabpils Vecpilsētas laukumā, kur pilsētas apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar pasaules līmeņa autosportistiem. Savukārt svinīgā apbalvošana ir paredzēta 14.septembrī pl.19.00 turpat Jēkabpils Vecpilsētas laukumā.

Sacensību norises dēļ 13. un 14. septembrī būs slēgti ceļi uz vairākām stundām Sēlpils, Viesītes un Krustpils apkaimē.

Info: reautoclub.lv
Foto: reautoclub.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *