Arī ‘World RX’ posmā Beļģijā atcelti RX1e klases starti

Foto: Special One Racing

Pēc tam, kad Lielbritānijas posma nedēļas nogalē sadega Sebastjēna Lēba un Gerlēna Šišerī elektriskās mašīnas, atcelts arī Beļģijā plānotais pasaules rallijkrosa čempionāta posms RX1e klasē.

Lidenhilas trases dalībnieku parkā pēkšņi uzliesmoja viena no “Special One Racing” komandas sacīkšu mašīnām, liesmas laikus nodzēst neizdevās un pilnībā sadega abi rallijkrosa spēkrati. Neoficiāla informācija liecināja, ka aizdegusies viena no baterijām.

Notikuma apstākļu izmeklēšana aizvien turpinās, līdz ar to pieņemts lēmums, ka šonedēļ Beļģijā gaidāmajā posmā RX1e klase nestartēs. Arī Lielbritānijā šīs klases starti tika atcelti, bet RX2e elektriskā klase cīņas aizvadīja pēc plānotās programmas. Startēja arī latviešu braucējs Roberts Vītols, kurš aizkļuva līdz finālam, bet piedzīvoja izstāšanos.

Arī Metē trasē RX2e mašīnas būs uz starta un šajā klasē gatavojas startēt vairāki vadošie RX1e braucēji. Dalību jau apstiprinājuši Johans Kristofersons, Ole Kristians Veibijs, kā arī brāļi Timijs un Kevins Hanseni. Tāpat uz starta būs Eiropas rallijkrosa čempionāta RX1 klase, kur starp 17 dalībniekiem arī Jānis Baumanis.

Sezonas kopvērtējums RX1e klasē:

Sezonas kopvērtējums RX2e klasē:

Sezonas kopvērtējums “Euro RX1” klasē:

Sezonas kopvērtējums “Euro RX3” klasē:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *