“Olsbergs MSE” komanda ierobežos plānus Eiropā un startēs Amerikā

30/04/2021 |

Foto: Olsbergs MSE

Zviedru sacīkšu komanda “Olsbergs MSE” šogad ierobežos savas aktivitātes Eiropā, par galveno programmu nosakot dalību Trevisa Pastranas izveidotajā jaunajā rallijkrosa seriālā “Nitro Rallycross” (NRX), kur plāno piedalīties ar četrām mašīnām.

Reiņa Nitiša kādreizējā komanda Amerikā uz starta izies ar divām “Ford Fiesta”, kā arī divām “Honda Civic Coupe” automašīnām, ko 2016. un 2017. gadā ar Japānas autoražotāja oficiālu atbalstu izmantoja “Global Rallycross” (GRC) čempionātā.

“Olsbergs MSE” sastāvā startēs Sebastians Ēriksons, kurš guvis vienu uzvaru pasaules rallijkrosa čempionātā un triumfējis arī divos GRC posmos, 2015. gada “GRC Lites” čempions Olivers Ēriksons, kā arī 2014. gada “RX Lites Cup” un 2016. gada “RallyX on Ice” čempions Kevins Ēriksons, kura kontā arī viena uzvara pasaules čempionātā, un Jamaiku pārstāvošais Freizers Makkonels.

“Esam bijuši iesaistīti “Nitro” rallijkrosā jau kopš paša sākuma, un mēs patiesi ticam, ka šī ir rallijkrosa nākotne,” sacīja “Olsbergs MSE” vadītājs Andreass Ēriksons. “Trevisa dinamisms un enerģija ir kā malks svaiga gaisa, un esam ļoti priecīgi, ka viņa plāni sāk piepildīties. Mums šis ir tikai pirmais solis daudz ilgāka termiņa stratēģijā.”

Komanda piedalīsies visos piecos šogad plānotajos NRX posmos, kas notiks no septembra līdz decembrim, kā arī ar vienu auto izies uz starta šī čempionāta atbalsta klases “NRX NEXT” sacīkstēs, kur visi piloti startēs ar vienādu tehniku.

Paralēli ar “Olsbergs MSE” un “QEV Technologies” sadarbībā izgatavotajiem 250kW jeb 335 zirgspēkus jaudīgajiem elektriskajiem auto tiks apgādātas pasaules čempionāta atbalsta kategorijas RX2e komandas, kur zviedru vienība kā savu pilotu jau apstiprinājusi bijušo “World RX” zvaigzni, beļģi Gilomu de Rideru. “Supercar” kategorijā šogad vienība pasaules čempionāta posmos nav iecerējusi startēt, bet ar šīs klases auto “RallyX Nordic” seriālā komandu pārstāvēs jau pieminētais Makkonels, kurš vēlāk stāsies uz starta Amerikā.

“Nitro Rallycross” čempionātā dalību jau apstiprinājusi arī Matiasa Ekstroma un Džoela Kristofersona komanda EKS JC, kā arī “IndyCar” formulu sacīkšu vienība “Dreyer & Reinbold Racing”.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool