Noslēdzies Vidzemes Ziemas autosprinta kausa trešais posms

Pagājušajā nedēļas nogalē Valmieras pusē, Zilākalna trasē aizvadīts Vidzemes Ziemas autosprinta kauss 2017/2018 trešais posms. Nākamās sacensības gaidāmas pēc trīs nedēļām.

Aizvadot trīs braucienos, no kuriem tika vērtēti divi labākie, Dāmu klasē sezonas trešajās sacīkstēs uzvarēja Zane Lielkāja (Mitsubishi Lancer EVO), pārspējot Kitiju Jeršovu (Subaru) un Zani Zīverti (Ford Fiesta).

FWD klasē pirmo vietu izcīnīja Ritvars Kārkliņš (VAZ 2108), aiz sevis atstājot Gintu Bujānu (VAZ 2108) un Mareku Štolcermani (Opel OPC). FWD-R kategorijā pirmā vieta Jurim Titovam (VW Golf), otrais bija Andris Aleksejevs (VW Golf 2), trešais – Aigars Bajārs (VW Golf 3).

RWD vērtējumā Mārcim Stūtiškam (BMW 316) izdevās pieveikt pieredzējušo Ivo Traubergu (VAZ 2105), kamēr trešais šeit Gatis Ģērmanis (BMW 327). RWD-R klasē uzvaru izcīnīja Kaspars Mamons (BMW), otro vietu guva Voldemārs Kalve (BMW), savukārt pie trešās vietas tika Kalvis Tēts (VAZ).

4WD klasē pirmais Rolands Kaucis (Subaru Impreza), otrajā vietā Mārcis Zālītis (Audi 90), kamēr trešais bija Mārcis Stūriška (Subaru Impreza). 4WD-R vērtējumā arī uzvara Rolandam Kaucim (Subaru Impreza), otrais bija Aigars Bajārs (Subaru Impreza), trešajā vietā – Jānis Spūlis (Audi 80).

Starp Junioriem pirmā vieta Tomasam Štolcermanim (Opel Astra), kurš pārspēja Marku Jeršovu (Subaru) un Artūru Bondaru (Opel Astra OPC)

Sacensības tika rīkotas sadarbībā ar Rencēnu autoklubu. Atbalsta – Kocēnu novads, Stokker, PRINTMii, Auto Instrumenti, Metālu pasaule, Auto evakuācija Vidzemē 26495798, Sinhroc, Sezona.lv, Zelta Zirgs, Millers Motorsport, Latvijas Automobiļu federācija, LADAparts.lv, Juveks, www.parts4you.lv, Svētavots. Informatīvais atbalsts – www.4rati.lv.

Sezonas nākamais posms pēc trim nedēļām Cēsīs.