“Millers Motorsport Ziemas kauss” tiek pārcelts uz 5. februāri

12/01/2022 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pieņemts lēmums šīs nedēļas nogalē plānotās ziemas autosprinta sacensības “Millers Motorsport Ziemas kauss” pārcelt uz vēlāku laiku.

“16. janvārī plānotais “Millers Motorsport Ziemas kauss” tiek pārcelts uz 5. februāri, nepiemērotu laikapstākļu dēļ,” vēsta organizatoru izplatītais paziņojums. “Laika prognoze nedēļas nogalei paredz stipru atkusni un sacensības nebūtu iespējams aizvadīt.”

Kā vēstīts iepriekš, sacensības norisināsies 1+1 formātā, ar diviem ātrumposmiem – 2.7 un 2.9 km garumā, katru no kuriem dalībnieki veiks trīs reizes. Šis formāts ļauj piedalīties sacensībās gan ar ielas, gan ar sporta auto. Visiem dalībniekiem būs jāstartē ekipāžā ar stūrmani, ielas automašīnu klasēm reģistrējoties tiks izdalīta Kārļa Nebara sagatavota stenogramma, kuru būs atļauts pārbaudīt vienu reizi, bet ekipāžas, kas startēs ar sporta auto, tāpat kā rallijā, varēs trases pierakstu veikt divas reizes. Kompaktais sacensību formāts dod iespēju diviem pilotiem startēt ar vienu automašīnu un treniņa nepieciešamības gadījumā braukt arī papildus klasē – “Bez ieskaites”.

Sporta klasēs atļauts izmantot arī rallijam paredzētas riepas, lai veiksmīgi sagatavotos rallijam “Sarma”, kas norisināsies nedēļu vēlāk, 12. februārī.

Sacensības notiks astoņās klasēs – 1600, 2000, 2WD, 4WD, 4WD+, Juniori, 2WD SPORT un 4WD SPORT.

Tiek ziņots, ka reģistrācija 5. februāra sacensībām sāksies jau 14. janvārī. Plašāka informācija ŠEIT >>.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool