LAF sāk sadarbību ar “Škoda” oficiālo pārstāvi “Green Motors”

09/04/2019 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Šodien, 9.aprīlī Škoda automašīnu oficiālais pārstāvis Latvijā SIA „Green Motors” un biedrība „Latvijas Automobiļu federācija” (LAF) parakstīja sadarbības līgumu, kura ietvaros LAF turpmāk varēs izmantot 2 ŠKODA markas automašīnas – Škoda Kodiaq un Škoda Octavia. Līgumu salona telpās svinīgā pasākumā parakstīja SIA „Green Motors” izpilddirektors Andris Sivickis un LAF prezidents Raimonds Kisiels.

Green Motors izpilddirektors Andris Sivickis: „Škoda zīmola oficiālajam pārstāvim Latvijā Green Motors šī sadarbība ir īpaši nozīmīga. Labākais iespējamais automašīnas veiktspējas pārbaudījums ir auto sacīkstes. Savukārt, labākais iespējamais komandas darba novērtējums ir labas klientu atsauksmes. Tieši tāpat kā Škoda visā pasaulē ir pazīstama kā uzvarām bagāta inovatīvu un pieejamu sporta automašīnu ražotāja arī Green Motors saviem klientiem sniedz labāko iespējamo inovācijas un kvalitātes apvienojumu, turklāt sportiskais gars ļauj ikdienā uzstādīt arvien jaunus mērķus un neapstāties pie jau sasniegtā. Tādēļ tikai likumsakarīga ir Green Motors un LAF sadarbība. Sadarbība starp vienādi domājošiem, jaunus izaicinājums meklējošiem un mērķtiecīgiem partneriem.”

Auto 100 Latvija, Škoda importētāja vadītājs Māris Jansons: “Škoda viens no galvenajiem zīmola pīlāriem jau ilgus gadus ir autosports, līdz ar to sadarbības uzsākšana ar Latvijas Automobiļu federāciju mums ir pašsaprotama un, tajā pašā laikā, jauns izaicinājums. Pēdējos gados gan Škoda, gan arī LAF notiek pozitīvas pārmaiņas, kas paver jaunas iespējas abām organizācijām. Škoda stiprina savas pozīcijas Latvijas tirgū, piedāvājot jaunākos modeļus saviem klientiem, attīstot dīleru un servisu tīklu un LAF strādā pie tā, lai paceltu autosportu jaunā līmenī. Prieks, ka varam būt iesaistīti šādos projektos, palīdzēt attīstīt autosportu un jaunos sportistus”.

LAF prezidents Raimonds Kisiels: „Esmu patiesi gandarīts, ka šāda veida sadarbība izveidota tieši ar Škoda un Green Motors. Tie ir vārdi, kuri īpašus komentārus neprasa, savukārt LAF ir svarīgi, lai federācijas un piesaistīto partneru vērtības sakristu un mēs lūkotos vienā virzienā. Federācijas padarītie darbi bieži nav publiski pamanāmi, taču ar šīm automašīnām mēs būsim redzami lielākajos autosporta notikumos visu nākamo sezonu.”

Biedrība „Latvijas Automobiļu federācija” (LAF) ir Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas atzīta sporta federācija. LAF dibināta 1992.gadā un tās galvenais uzdevums ir ieviest pārdomātu uzraudzību autosporta sacensībās, treniņbraucienos un visos citos ar auto braukšanu saistītos pasākumos, kā arī izstrādāt un ieviest dzīvē tādus noteikumus, kas nodrošinātu sacensību drošību.

Federācijā ir sporta veidu komisijas (kartinga, krosa, rallija, standarta automobiļu, šosejas, drifta un trofi reidu komisijas), kuras izstrādā un ievieš nepieciešamos dokumentus katrā sporta veida disciplīnā. Komisijas sastāvā ir pieredzējuši cilvēki, kas brīvprātīgi strādā autosporta attīstībai. Papildu sporta veidu komisijām, federācijā ir arī savs tehniskais dienests un tiesnešu padome. Mūsu speciālisti piedalās visaugstākā līmeņa starptautiskās sacensībās – tādās kā F1 un WRC un WRX. Mūsu tiesnešus pasaulē pazīst un ciena. Šī starptautiskā sadarbība un pieredze dod iespēju arī vietējā mēroga sacensībās nodrošināt augsti kvalificēta personāla piesaisti.

LAF pārstāv Latviju Starptautiskajā Automobiļu federācijā (FIA).

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Pavlovska
LAF preses sekretāre

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool