Tomasam Štolcermanim bronza Eiropas kartinga čempionātā

Foto: Energy Corse Racing Karts

Talantīgais latviešu autosportists Tomass Štolcermanis izcīnījis bronzu FIA kartinga Eiropas čempionāta KZ2 kategorijā.

Mondokart.com sponsorētais FIA Kartinga Eiropas čempionāta otrais un noslēdzošais posms KZ un KZ2 kategorijā sākās ļoti karstos klimatiskos apstākļos Sarno Circuito Internazionale Napoli trasē. Sarno trases pašreizējā versija, kas ir 1550 metrus gara, joprojām ir ļoti pievilcīga dalībniekiem, kuri ir pieraduši pie episkām cīņām, jo to caurvij līkumi un daudzie pagriezieni.

Pirmajā čempionāta posmā Spānijā, Circuito Internacional de Zuera trasē, mūsu latviešu braucējs Tomass Štolcermanis debitēja kā pirmais Latvijas pārstāvis FIA Kartinga Eiropas čempionāta KZ2 klasē kopš 2000. gada, un ierindojās 7. vietā.

Šoreiz termometra stabiņš sasniedza 36° grādus Circuito Internazionale Napoli trasē Sarno pilsētā, Vezuva kalna pakājē. Sacensības turpinājās stabili augstā tempā, kas raksturīgs KZ un KZ2 kategorijām. Tomass, The Energy Corse Racing komandas braucējs, sestdienas sacensībās demonstrēja augstāko klasi, uzrādot ātrāko apļa laiku visos četros braucienos, un ieņemot pirmo vietu B-E un C-E grupā. Svētdien 16 gadus vecais Tomass finišēja 4. vietā fināla braucienā, un ar 87 punktiem kopvērtējumā izcīnīja bronzu FIA Kartinga Eiropas čempionāta KZ2 kategorijā.

No 27. līdz 30. jūlijam Tomass piedalīsies Eiropas čempionāta OK kategorijas fināla sacensibas Cremona Circuit, Kremonā. Šobrīd Štolcermanis ieņem 4. pozīciju un tikai par 27 punktiem atpaliekot no Jamaikas braucēja Aleksa Pauela (patreiz 3.vieta kopvērtējumā).

Kopvērtējums KZ2 klasē:

Informāciju sagatavoja:
Elza Lencberga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *