Openkart B līga: Artūrs Bonders izcīna trešo uzvaru

Info: Uldis Galdiņš

Pirmdien, 24.augustā, Rīgā GoPlanet kartinga hallē risinājās īres kartinga sacensību seriāla Openkart „B” līgas ceturtais posms, kurā savu trešo uzvaru izcīnīja Artūrs Bonders, turklāt iegūstot arī tā saucamo „hattrick” – uzvara, pole position un sacīkstes ātrākais aplis. Ar šo uzvaru Bonders vēl vairāk nostiprinājās jau tā pārliecinošā B līgas kopvērtējuma vadībā. Tāpat kā pirms divām nedēļām otro vietu izcīnīja Ivars Strencis, bet trešais Openkart veterāns Juris Narubins. Sacensībās startēja 40 dalībnieki, viņu vidū 3 debitanti un 4 Elites līgas braucēji, kuri startē ārpus ieskaites.

Artūrs Bonders ne tikai pārliecinoši aizvadija sacīksti, uzvarot to, bet arī līdzīgi cīnījās ar vienu no labākajiem GoPlanet meistariem Juriju Višņakovu, kurš startēja ārpus ieskaites. Par otro vietu notika sīva un korekta cīņa starp Ivaru Strenci un Juri Narubinu, beigu beigās Ivars finišēja otrais, nostabilizējoties arī stabilā otrajā pozīcijā kopvērtējumā. Lielisku sniegumu uzrādīja Raivo Stūrītis, kurš finišēja ceturtais un izvirzījās ceturtajā vietā kopvērtejumā, bet šobrīd trešais ir viņa komandas biedrs Raimons Sils. Abu pārstāvētā KMC Racing bija vienīgā komanda, kuras divi braucēji iekļuva finālā un komandu vērtējumā šajā posmā par vienu punktu piekāpās tikai brāļu Bonderu vienībai Bond Racing, kura svinēja otro uzvaru. Komandu vērtējumā trešie palika līderi MBA Racing Team (Ivars un Jānis Strenči).

B finālā uzvarēja Zintis Grandbergs, kurš startēja ārpus ieskaites, C finālā pārāks izrādījās Arturs Bukancovs, bet D finālā Dzintars Trubiņš.

Nākamās Openkart sacensības notiks jau pēc nedēļas, kad 31.augustā GoPlanet risināsies Elites līgas 12.posms, bet B līgas nākamā sacīkste 12.septembrī Swedbank kartodromā Kandavā. Trešdien 26.augustā Sporta kompleksā 333 notiks šogad otrā Openkart komandu sacīkste LeMans II, kurā divu stundu garumā pēc īpaša formāta sacentīsies 10 komandas.

Informācija un pieteikšanās sacensībām www.openkart.net, vai pa e-pastu openkart.serials@gmail.com.

„B” līgas 4.posma rezultāti (finālbrauciens)