Ločmelim uzvara, Strēle otrais ‘Rotax Winter Cup’ sacensībās Spānijā

“Rotax Winter Cup” sacīkstēs Campillos trasē, Spānijā, startējuši pieci latviešu sportisti. Kaut arī iebraucieni sestdienā tika aizvadīti stipru lietusgāžu pavadībā, svētdien lietus pamazām mitējās un daļa sacīkstes turpinājās sausākos un saulainākos laikapstākļos.

Rmcet 2

Junior Max klasē Toms Strēle turpina uzrādīt stabilus panākumus un kvalifikācijā finišēja ar otro ātrāko rezultātu. Pusfinālā Toms startēja A grupā un palika nepārspēts, tuvāko konkurentu atstājot 6 sekundes aiz sevis. Fināla braucienu Toms uzsāka no pirmās starta vietas, taču īsi pēc brauciena sākuma atsākās lietus un lielāko sacīkstes daļu sportisti aizvadīja dzelteno karogu pavadībā. Rezultātā Strēle finišēja 2. vietā.

Rotax DD2 klasē otro gadu pēc kārtas uzvaru izcīnīja Patriks Noels Ločmelis. Kvalifikācijā Patriks bija 6. labākais, taču gan pusfināla, gan fināla braucienos Patriks uzrādīja nepārspējamu sniegumu un finišēja teicami, iegūstot 1. vietu.

Rmcet 3

Rotax DD2 Masters klasē Latviju pārstāvēja divi sportisti – Haralds Garkaklis, kurš pēc piecu gadu pārtraukuma ir atsācis startēt sacencībās, un Ričards Kalnciems, kuram šī bija debija Eiropas līmeņa sacīkstēs. Savā klasē kvalifikācijas ieskaitē Garkaklis ieguva 4. vietu, bet Kalnciems – 5. Pusfināla braucienā abi noturēja kvalifikācijā iegūtās vietas. Arī finālā Garkaklis ierindojās 4. vietā, bet Kalnciems savā debijas sacīkstē finišēja 7. pozīcijā.

90 braucēju pārstāvētajā Rotax Senior klasē piedalījās Gustavs Ušakovs, kurš kvalifikācijā ierindojās 26. vietā, savukārt pusfinālu savā grupā (B) pabeidza 12. pozīcijā. Finālā no 36 braucējiem Gustavs finišēja 19. vietā.