Latvijas kartingisti startēja Holandē

Info: Dāvis Šteinerts
Foto: www.rgmmc.com

Trīs Latvijas kartingisti startēja Holandes “Chrono Rotax Max Challange” pirmajā posmā Bergemā. Šīs zemes kartinga līmenis ir loti augsts, tādēļ daudzi to izmantoja par lielisku treniņu pirms Eiropas kausa „Rotax Mojo Max Euro Challange” pirmā posma sacīkstēm, kuras jau šajā nedēļas nogalē notiks Francijā, Salbrī.

Kristaps Gasparovičs un Raivo Luhse startēja „Rotax Max” senioru klasē un abiem mūsu jaunajiem braucējiem šīs bija pirmās nopietnās sacensības pieaugušo līmenī. Triju braucienu kopvērtējumā Kristaps izcīnīja 17., bet Raivo 21. vietu 30 braucēju konkurencē.

ICC klasē Tomam Bobrovskim trešajā braucienā radās tehniskas problēmas, viņš no cīņas izstājās un kopvērtējumā palika 31. vietā 34. braucēju konkurencē. Reāli mūsu braucēji varēja cīnīties par vietām pirmajā piecpadsmitniekā, taču šīs sacensības tika izmantotas kā treniņi pirms sezonas galvenajiem startiem, tādēļ šoreiz īpaša nozīme rezultātiem netika pievērsta. Vēl šajās sacensībās startēja arī viens igaunis un lietuviete, taču viņu rezultāti bija vēl vājāki kā mūsu sportistiem.

Jācer, ka Holandē gūtā pieredze mūsu sportistiem palīdzēs veiksmīgi startēt šajā nedēļas nogalē notiekošajā „Rotax Mojo Max Euro Challange” pirmajā posmā Francijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *