Baltijas pirmais posms Šauļos, diviem mūsu kartingistiem uzvaras

Info: Dāvis Šteinerts
Foto: kartingas.lt

Šauļu kartodromā Lietuvā notika „Baltic Cup” pirmais posms. Pavisam startēja 108 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas Igaunijas. Kā klājās mūsējiem? Varēja būt labāk, taču arī šoreiz divās klasēs par uzvarētājiem kļuva mūsējie – Mārcis Birkens ICC klasē un Ēriks Gasparovičs „Rotax Max Masters/DD2″ ieskaitē. Birkens bija ātrākais gan pusfinālā, gan finālā, aiz sevis atstājot lietuviešus un Valdi Brutānu, kurš finālā palika tika sestais Arī Gasparovičs seniors bija ātrākais „Masters/DD2″ ieskaitē gan pusfinālā, gan finālā, aiz sevis atstājot Gvido Stalidzānu un Ģirtu Ulpi.

„Rotax Max senioros” finālā uzvarēja igaunis Kenets Hildebrands, taču divu braucienu kopvērtējumā viņš palika tikai otrais. Mūsu Dainis Safonovs finālā bija ceturtais (kopvērtējumā piektais), Raivo Luhse sestais Kristaps Gasparovičs astotais (kopvērtējumā desmitais).

„Rotax Max junioros” pirmās vietas igauņiem Kevinam Korjus un Karlam Oskaram Līvam. Mūsu Mārtiņš Lapiņš piektais, Renārs Ēķis sestais, Konstantīns Calko astotais (kopvērtējumā vienpadsmitais), Haralds Garkaklis devītais (kopvērtējumā desmitais).

„Raket” klasē finālā Dāvis Tobiass ceturtais (kopvērtējumā piektais), Reinis Nitišs astotais. Mārtiņš Steinerts pusfinālā bija divpadsmitais, finālā tikai deviņpadsmitais, bet kopvērtējumā, ar izcīnīto vienu punktu, ieņēma četrpadsmito vietu. Eliss Dukaļskis un Mariss Kalniņš šoreiz palika bez ieskaites punktiem.

„Micro” klasē trešā vieta Vadimam Dzubenko, kurš piekāpās tikai igaunim Ralfam Aronam un lietuvietim Lukam Stanevičiusam, kurš pirms nedēļas bija uzvarējis arī Biķerniekos.

Jau šajā nedēļas nogalē vairāki mūsu kartingisti startēs sacensībās Igaunijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *