Jānis Ikers: “Trīs gadus nobraucu Latvijā, tagad jāiet tālāk”

Foto: Technical Art RX

Rallijkrosa braucējs Jānis Ikers jaunajā sezonā plāno piedalīties Polijas čempionātā, aizvadot tur visu sezonu, līdz ar to Latvijā sastapt viņu nevarēsim.

“Šādu lēmumu pieņēmu, jo pagājušajā gadā vienu posmu nobraucu un iepatikās. Latvijā nobraucu trīs gadus, laiks pieņemt jaunus izaicinājumus,” tā pastāstīja Jānis Ikers.

Sātstot par mērķiem, Ikers ir piesardzīgs un neko vēl neprognozē, uzsverot, ka brauks vēl nezināmā čempionātā, vietā ar nezināmiem spēlētājiem, līdz ar to grūti prognozēt. “Protams, mērķis ir katras sacensības nobraukt pēc iespējas labāk, lai varētu kāpt arī uz goda pjedastāla, bet konkrēts mērķis par, piemēram, Top 3 nav, jo pārāk daudz nezināmu faktoru,” tā atklāja viens no vadošajiem Technical Art RX komandas dalībniekiem.

“Ja salīdzina ar Latvijas čempionātu, tad Polija noteikti būs lielāks izaicinājums, jo trase nav zināma, tāpat kā sāncenši. Un konkurence ir lielāka,” tā pāstāstīja Jānis, atklājot, ka pirmās sacensības gaidāmas jau aprīļa pirmajā pusē.

“Paldies maniem līdzjutējiem par atbalstu, jo īpaši manai sievai, ka ļauj man šajā visā piedalīties un sniedz milzīgu atbalstu. Tapat, paldies jāsaka Uldim Valteram un Modrim Valteram, ka ievilka mani šajā visā atpakaļ. Priecāšos, ja arī kāds atbrauks uz Poliju, lai atbalstītu klātienē, jo tas jau nav tikai sports, bet svētki un labi pavadīts laiks, reizē,” tā piebilda Jānis Ikers.

Izmantotie resursi:
www.facebook.com/TechnicalArtRX