Ivars Vallers izcīna trešo vietu Mudžello 12 stundu sacīkstēs

Foto: LV Racing

Autošosejas komandas “LV Racing” braucējs Ivars Vallers aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījās “24h Series” 12 stundu sacensībās Mudžello trasē, Itālijā. Šveices komandas “Wolf-Power Racing” sastāvā, kopā ar vācu pilotu Markusu Mendenu un šveiciešu sportisti Jasmīnu Preisigu latviešu braucējs izcīnīja augsto trešo pozīciju.

“Sacensības sākām piektdienā, kad tika aizvadīta kvalifikācija. Rezultātu sastādīja trīs komandas braucēju apļu laiku summa braucienos, kvalificējāmies trešajā pozīcijā. Prieks, ka man šajā braucienā izdevās uzrādīt ļoti labu laiku, biju 2,5 sekundes ātrāks par savu ātrāko apli iepriekšējā dienā.”

“Sestdienā aizvadījām 5h 30min garas sacensības, braucienu ātrāks Markuss, uzrādīja labu sniegumu. Bija dažas kļūdas, kuras tika pieļautas, bet dienas beigās ierindojāmies trešajā pozīcijā. Svētdien, bez dažiem izņēmumiem, viss sākās no jauna, priekšā 6h 30min garas sacensības. Dienu iesākām labi, turējām tempu, bet diemžēl vienā brīdi mašīnai radās tehnisks defekts – nolūza izpūtējs. Protams, mēs varējām turpināt braukt un to nelabot, bet tad būtu grūti prognozēt to, kas varētu notikt turpmāko sacensību laikā. Komanda izlēma to labot, tas mums prasīja 11 minūtes, tie ir aptuveni pieci apļi. Līderis paspēja šajā laikā atrauties vēl vairāk un arī otrā vieta bija atrāvusies, bet mēs joprojām spējām noturēties un palikt trešajā pozīcijā.”

“Šī bija lieliska pieredz man, jauna un ļoti tehniski sarežģīta trase, kur kļūdīties nevar, jo tas var izteikt daudz. Nācās cīnīties ne tikai ar trasi, tās konfigurāciju, bet arī pašam ar sevi. Gandrīz divas stundas spēju braukt ļoti stabili, labā tempā, ar vienu bāku un vienu riepu komplektu. To novērtēja arī komanda, jo šajā laikā man nebija jāpavada lieks laiks boksos.”

TCR klases rezultāti:

Vieta Piloti Auto Apļi
1. Nuya/Kusiri/Kusiri/Sathienthirakul Cupra Leon Competición TCR 304
2. Stasionis/Piirimägi/Karklys/Rammo Volkswagen Golf GTi TCR SEQ 301
3. Preisig/Menden/Vallers Audi RS3 LMS TCR 297
4. Holmgaard/Holmgaard/Edland/Vedel Mortensen Volkswagen Golf GTi TCR DSG 282

Informāciju sagatavoja:
LV Racing