Andrejs Gubarevs – pirmais Latvijas kausa ieguvējs digitālajā autosportā

17/07/2021 |

Foto: Edgars Viļums

Piektdienas vakarā “E-Race” telpās tika aizvadītas finālsacensības Latvijas čempionātam digitālajā autosportā. Izcīnot uzvaru abos sacensību braucienos, Andrejs Gubarevs izrāva uzvaru arī sezonas kopvērtējumā – balvā iegūstot apmaksātu ceļazīmi uz FIA “Motorsport Games” sacensībām Latvijas delegācijas sastāvā.

E-sports, tai skaitā digitālais autosports, ik gadu ieņem ar vien lielāku lomu gan pasaules sporta, gan izklaides industrijā – izņēmums nav arī Latvija, kur pirmo reizi 2021. gadā ar Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) atbalstu tika izspēlēts Latvijas kausa ieguvēja nosaukums digitālajā disciplīnā. Piecu sacensību kopvērtējumā par uzvarētāju tika kronēts Andrejs Gubarevs, kuram finālsacensībās bija nepieciešamas divas uzvaras, kuras tika arī godam nopelnītas, apsteidzot Dāvi Biti, kuram sezonas kopvērtējumā otrā vieta ar vienādu punktu, bet trešo vietu ieņēma Andris Slišāns.

Pateicoties “Latvijas Mobilais Telefons” atbalstam, sacensību uzvarētājs izcīnīja arī apmaksātu ceļazīmi uz FIA “Motorsport Games” jeb autosporta Olimpiskajām spēlēm, kur pārstāvēs Latviju oficiālajā delegācijā digitālajā disciplīnā, sacenšoties ar visas pasaules labākajiem digitālā autosporta braucējiem. FIA “Motorsport Games” norisināsies no 29. līdz 31. oktobrim Francijā.

Digitālā autosporta kopvērtējuma “Top 6”:

Vieta Braucējs Punkti
1. Andrejs Gubarevs 195
2. Dāvis Bite 195
3. Andris Slišāns 154
4. Kaspars Rudmiezis 134
5. Dzintars Raits 122
6. Kristofers Caune 99
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool