Veterāns Artis Biezais izlozē apmaksātu sezonu folkreisā 2023. gadā

Foto: Autocross.lv

Sestdien aizvadīta Folkreisa Lielās Balvas izloze, kurā piedalījās visi tie folkreisa dalībnieki, kuri šogad aizvadīja visas sešas sacensības. 31 dalībnieka konkurencē Folkreisa Lielo Balvu izlozēja Artis Biezais, saņemot apmaksātu 2023. gadu folkreisā.

Artis Biezais nākamgad varēs aizvadīt visas folkreisa sacensības ar apmaksātu dalības maksu, kā arī LAF Folkreisa sportista licenci. Artis plāno iegūto balvu likt lietā pēc iespējas regulārāk.

Artis Biezais uzskatāms par vienu no folkreisa veterāniem, šogad aizvadot jau desmito sezonu šajā seriālā, turklāt ar panākumiem. Sasniegtas trīs posmu uzvaras, Artis faktiski ir arī šā brīža Folkreisa Ziemas kausa titula ieguvēja turētājs. Biezais uzvarēja 2019. gada Ziemas kausā, pēc kā ziemas sezonas sacensības folkreisā nav notikušas.

Taču arī pārējie 30 izlozes dalībnieki nepalika tukšām rokām. Lieliskas balvas, lai prieks tiktu katram, sarūpēja AL-KO, Dārza Tehnika, interneta veikals 707.lv, Cēsu Alus, atpūtas komplekss Kalna Spuļļu dīķi, DK Grīdas, CAR.MR autoevakuācija, Autocross.lv.

Plānots, ka arī nākamgad sportistiem būs jācīnās par dalību Folkreisa Lielās Balvas izcīņā. Uzdevumu sarežģītāku padarīs plānotā ziemas sezona – ja laika apstākļi būs atbilstoši Ziemas kausa norisei, sportistam būs jābūt startējušam visos ziemas un visos Vasaras kausa posmos!

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *