Rovanpera startēs Eiropas drifta čempionāta pirmajā posmā

27.8.2021 Keski-Pohjanmaan kirjapaino Oyj / Clas-Olav Slotte Venetsia drifting Kalle Rovanperä

Foto: Clas-Olav Slotte

Pasaules rallija čempionāta kopvērtējuma līderis Kalle Rovanpera piedalīsies maijā gaidāmajā Eiropas drifta čempionāta posmā, kas norisināsies Īrijā.

“Drift Masters” seriāla organizatori oficiāli paziņojuši, ka somu pilots Rovanpera startēs 7. un 8. maijā notiekošajās sacīkstēs uz starta stāsies kā viens no wild card braucējiem. Rovanperas rīcībā būs Daigo Saito darbnīcā tapušais “Toyota Supereme” drifta automoilis.

“Toyota” rūpnīcas komandas pilots šogad aizvadījis lielisku sākumu WRC čempionātā, kur uzvarējis pēdējos divos posmos Zviedrijā un Horvātijā, un tas viņam ļauj ieņemt pirmo pozīciju kopvērtējumā.

Rovanperam šī nebūs pirmā pieredze driftā. Pērn augustā viņš jau startēja Somijas “Finland Pro Drifting” čempionāta sacensībās “Venetsia Drifting”, kas notika Kokkolas trasē, un toreiz izcīnīja uzvaru.

Eiropas čempionātā šogad paredzēti seši posmi, kas notiks Īrijā, Austrijā, Zviedrijā, Latvijā, Vācijā un Polijā. Latvijas posms “King of Drift” tiks aizvadīts jūlija beigās Biķernieku trasē. Čempionātam reģistrējušies 57 braucēji no 23 valstīm, bet katrā atsevišķā posmā dalībnieku būs vēl vairāk.

Izmantotie resursi:
www.keskipohjanmaa.fi