Jānim Vinteram 16. vieta!

Info: www.janisvinters.lv

Pirmajā kontrolpunktā pierakstījušies arī abi Vinteri. Šoreiz ātrākais Einārs, kuram 25.laiks, bet Jānis, kurš startēja pirms vecākā brāļa, pirmo degvielas uzpildi sasniedzis ar 45. laiku, no uzvarētāja atpaliekot gandrīz stundu. Nav izlēgts, ka Jānis braucis kopā ar motobraucējiem, kas nomaldījušies un zaudējuši 30-40 minūtes.

Otrajā kontrolpunktā Jānis Vinters atzīmējās ar 22. rezultātu, bet līderim Komam sportists zaudēja jau stundu un desmit minūtes. Einārs Vinters CP2 iebrauca kā 28-tais.

Šobrīd jau sportisti sākuši ierasties CP3. Līderis joprojām ir Marks Koma, bet Jānis pagaidām – divdesmitais (kontrolpunkta ieradušies 25 sportisti).

Šobrīd finišējis arī Jānis Vinters. Viņam pašlaik 16. rezultāts un 1 stundas un 20 minūšu deficīts līdz uzvarētājam Komam.

Finišu sasniedzis Einārs Vinters. Viņs uzvarētājam zaudējis 1 stundu un 44 minūtes. Pa to laiku CP2 atzīmējušies arī Andris Dambis un Didzis Zariņš – viņi pagaidām līderim zaudē 2 stundas un 15 minūtes un ir ārpus pirmā četrdesmitnieka.

Visai droši var apgalvot, ka Jānis Vinters savu 16. vietu astotajā ātrumposmā saglabās, bet 27-tais paliks viņa brālis Einārs.

Finiša līniju ar bojātu ātrumkārbu šķērsojis arī Isidrs Esteve Pujols, kuram pašlaik 30. rezultāts. Ir skaidrs, ka cīņu pa uzvaru viņš ir beidzis. Šobrīd spānis kopvērtējumā no otrās pozīcijas atkritis uz astoto un nav vēl teikts, ka saviem spēkiem varēs visu tehniku savest kārtībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *