Braucēji šodien turpina maratonposmu

Juris Dargēvičs, www.f1.lv
Foto: raid-live.com

Jau vairāk kā puse Dakāras rallijreida distances ir veikta un sportisti šodien turpina svētdien iesākto maratonposmu. Tas nozīmē, ka naktī reti kurš ir paspējis izgulēties, jo visas tehniskās ķibeles bija jānovērš pašu spēkiem. Ļoti smaga diena sagaida Aureliju Petraiti un Sergeju Škeļu, jo viņu pilotētās ekipāžas visu nakti bija spiestas pavadīt tuksnesī.

Šodien braucēji Mauritānijā veiks 494 kilometrus garo klasisko ātrumposmu no Tičitas uz Nemu un gaidāms, ka arī šī diena var atnest dažādas izmaiņas kopvērtējuma tabulā. Ceļā braucējus pavadīs tikai un vienīgi tuksnesis, kurā nebūs faktiski nekādu orientieru – daudzi mēģinās sekot citu dalībnieku atstātajām pēdām un daudzi noteikti arī apmaldīsies.

Atgādinām, ka jau vakar neveiksmes piedzīvoja vairāki vadošie braucēji. Ātrumkārbas problēmu dēļ ļoti daudz laika pazaudēja “KTM” komandas pārstāvis Isidrs Esteve Pujols, kurš līdz šim atradās augstajā otrajā vietā, un viņam pašam nakts laikā jāatrisina visas radušās problēmas. Tāpat neveiksmi piedzīvoja arī automobiļu ieskaites vicelīderis Karloss Sainss, kurš reāli cīnījās par pirmo vietu, tomēr stūres pastiprinātāja defekta dēļ zaudēja apmēram stundu.

No rīta sacīkšu dalībniekiem pārbrauciens jāveic nebūs, bet pirmais motocikls ātrumposmā dosies pulksten 09:15 un paredzams, ka finišēs ap trijiem pēcpusdienā. Tikmēr pirmais automobilis trasē izbrauks pulksten 10:47.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *