Baldiņam “Nitro RX” debijas posmā daudz spēcīgu pretinieku

Foto: dirtfish.com

“Nitro Rallycross” čempionāta rīkotāji publicējuši Fīniksā gaidāmā posma dalībnieku sarakstu, kur spēcīgajā “Supercar” klasē viens no braucējiem būs Ronalds Baldiņš. Viņam nāksies cīnīties ar ļoti spēcīgiem pretiniekiem.

Sacensības “Wild Horse Pass Motorsports Park” trasē notiks šajā nedēļas nogalē, 13. un 14. novembrī.

Šim posmam pieteikušies 15 sportisti, starp kuriem ir šīs sezonas vadošie braucēji Timijs Hansens, Skots Spīds, Kevins Hansens un Treviss Pastrana, arī Freizers Makkonels, Stīvs Erpins, populārais NASCAR čempions Kails Bušs, kuram tā būs debija, tāpat kā Baldiņam, un citi. Šoreiz uz starta neizies Andreass Bakerūds, kurš piedalījās pirmajos divos posmos.

Pirmajā posmā Jūtā uzvaru sasniedza Timijs Hansens, bet otrajā posmā Minesotā pirmo vietu guva Spīds – viņi šobrīd ar 87 punktiem dala pirmo pozīciju kopvērtējumā. Kevins Hansens vienīgais no visiem abas reizes finālā ierindojās pirmajā trijniekā, bet abiem līderiem zaudē divus punktus. Par desmit punktiem mazāk Pastranam.

Jau vēstījām, ka Baldiņš šajās sacensībās piedalīsies “Olsbergs MSE” komandas sastāvā un, tāpat kā Kevins Ēriksons, startēs ar “Honda Civic Coupe” automašīnu. Šīs pašas vienības rindās ar “Ford Fiesta ST” startē Olivers Ēriksons un jau pieminētais Makkonels, kurš pašlaik kopvērtējumā ir piektais.

“Nitro Rallycross” kā atsevišķs čempionāts šogad notiek pirmo sezonu. Tā vadošajā klasē “Supercar” sportisti startē ar 600 zirgspēkus jaudīgiem auto, kas līdz 100 km/h ieskrienas nieka 1.9 sekundēs. Sacensību nedēļas nogales formāts ir savādāks nekā pasaules čempionātā, bet finālā pie starta tiek pielaisti astoņi ātrākie braucēji.

“Nitro RX” kopvērtējums pirms 3. posma:

Vieta Pilots Punkti
1. Sweden Timmy Hansen 87
2. United States Scott Speed 87
3. Sweden Kevin Hansen 85
4. United States Travis Pastrana 75
5. Jamaica Fraser McConnell 68
6. Canada Steve Arpin 59
7. United States Tanner Foust 31
8. Norway Andreas Bakkerud 30
9. Sweden Robin Larsson 26
10. Sweden Oliver Eriksson 25
11. United Kingdom Oliver Bennett 1
12. United Kingdom Liam Doran 1
United States Cabot Bigham 0
Sweden Kevin Eriksson 0
United States Andrew Carlson 0