Šlēgelmilhs neapmierināts ar testiem Maņikūrā

Info: Dāvis Šteinerts
Foto: www.f3euroseries.com

Pēc aizvadītā „F3 Euroseries” pirmā posma Hokenheimā, lielākā daļa komandu devās uz Franciju, lai Maņikūrā veiktu divu dienu testu braucienus. Tur bija arī mūs Haralds Šlēgelmilhs ar savu „HS Technik” komandu. Atgriezies mājās no šiem testiem viņš īpaši priecīgs neizskatījās – visu braucēju konkurencē Haraldam tikai 18. apļa laiks.

„Centāmies strādāt, lai uzlabotu formulas saķeri, lai atrastu pareizos regulējumus. Ir vēl visādi „knifi”, ko komanda nav „izkodusi”. Centos kompensēt tehnikas nesagatavotību, braucot izspiežot visus 100 procentus no sevis. Tāda braukšana noveda pie kļūmēm. No labākā laika zaudēju 1,3 sekundes un kādas septiņas, astoņas sekundes desmitdaļas bija tīri uz tehnikas rēķina.”

Interesanti, ka sākoties lietum, Haralds pa slapjo bija pirmajā sešiniekā. Uz slapjā ceļa formula turējās daudz labāk nekā uz sausā. „Nezinu ar ko tas izskaidrojams,” saka Haralds.

„Budžets citām komandām ir daudz lielāks, nekā manējai. Jūtams, ka visi jau no oktobra ir braukuši, bet mēs sākām tikai martā. Papildus grūtības rada tas, ka nav otra braucēja, jo neviens konkurētspējīgs pilots negrib braukt komandā, kura debitē čempionātā.” Maņikūrā komanda vēl nebija saņēmusi jauno aerodinamikas paketi, arī tas, ka atšķirībā no citiem, Haralds šajā trasē līdz šim nebija braucis, iespaidoja viņa rezultātus. Tomēr pesimismam nav nekāda pamata. Komanda strādā un ir apņēmības pilna nodrošināt Haraldam vislabākos apstākļus, cik nu to finansiālais stāvoklis atļauj. Šī sezona jāvelta visu sīko nianšu apgūšanai un nākošsezon jau varēs cerēt uz uzvarām. Arī Pols di Resta savā pirmajā sezonā ne ar ko īpašu neizcēlās, taču savā otrajā „F3 Euroseries” sezonā kļuva par čempionu. Turklāt nelielais pārtraukums, kāds pašlaik ir čempionātā līdz nākamajam posmam Brandshetčā, Anglijā, nāks tikai par labu – „Varēs nokārtot skolā visas mācību lietas un tad jau ies pa īstam vaļā.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *