Šlēgelmilhs aizvada F3 Euroseries pēdējos posmus

Info: LAF preses dienests
Foto: f3euroseries.com

Šajā nedēļas nogalē Hokenheimas trasē Vācijā norisinājās F3 Euroseries šīs sezonas pēdējie – pēc kārta 19.un 20. – posmi, kuros Haralds Šlēgelmilhs izcīnīja attiecīgi 18. un 9.vietu. Šajā sezonā, kas Haraldam ir pirmā, izcīnīti 8 punkti, un tas viņu ierindo 14.pozīcijā kopvērtējumā. Par sezona uzvarētāju kļuva francūzis Romēns Grosžans (Romain Grosejan), kura kontā 106 punkti.

Kvalifikācijas braucienos, kas norisinājās piektdien, 12.oktobrī, Haralds Šlēgelmilhs cīnījās ar formulas regulējumiem un ierindojās vienā no savām šīs sezonas zemākajām starta vietām – 18.pozīcijā, no līdera atpaliekot par 1,608 sekundēm. Sestdienas sacensībās, Haralds no 18.starta vietas pacēlās līdz 14.pozīcijai un dažus apļus pirms finiša apdzina arī 13.vietā braucošo francūzi Tomu Dilmanu (Tom Dillmann). Tomēr Dilmans nevarēja samierināties ar zaudēto pozīciju un uztriecās Haralda formulai. Abi braucēji zaudēja savas vietas un daudz laika. Tāpēc finišā Haraldam tikai 18.vieta, bet Dilmanam 17. Franču braucējs pēc sacensībām saņēma 30 sekunžu sodu par uzbraukšanu Haralda formulai. Veiksmīgākas mūsu braucējam izrādījās F3 Euroseries šīs sezonas pēdējās sacensības, kas norisinājās svētdienā – lai gan sacensības tika uzsāktas tikai no 17.pozīcijas, finišu Haralds sasniedza 9.vietā, no posma līdera šveicieša Sebastiena Buemi (Sebastien Buemi) atpaliekot par 23, 987 sekundēm. „Noteikti pietrūka treniņu un testa braucienu, kas ievērojami uzlabotu sniegumu,” atzīst Haralds Šlēhelmilhs. Jāatzīmē, ka Šlēgelmilha komandas biedrs Evans Henkijs (Euan Hankey) šajos posmos nolēma nestartēt.

Šajā F3 Euroseries sezonā, kas Haraldam ir pirmā, izcīnīti 8 punkti (8.vieta 13.posmā un uzvara 14.posmā), un tas viņu ierindo 14.pozīcijā kopvērtējumā. Stabilitāte rezultātos un finiši 19 no 20 braucieniem pierāda, ka Haralds ir ātrs un konkurētspējīgs pilots vienā no prestižākajiem jauno talantu formulu seriāliem. Jāatzīmē, ka arī komandai HS Technik, kuru pārstāv Haralds, šis ir pirmais gads F3 Euroseries seriālā, un tas izpaužas pieredzes trūkumā, nespējot atrast pareizos regulējumus, riepas un citas detaļas, kas ir ļoti būtiskas laba rezultāta sasniegšanai.

Par F3 Euroseries 2007.gada sezonas uzvarētāja titulu izcīnījis francūzis Romēns Grosžans (Romain Grosjean), kura kontā 106 punkti. Otrās vietas ieguvējs ir šveicietis Sebastiens Buemi (Sebastien Buemi), kurš no līdera atpaliek par 11 punktiem (viņa kontā 95 punkti), bet 3.vietā kopvērtējumā ar 72 punktiem ierindojas vācietis Niko Hulkenbergs (Nico Hulkenberg), kurš pēdējā posmā finišēja vien divas vietas augstāk pirms Haralda.

Lai gan F3 Euroseries 2007.gada oficiālā sezona ir noslēgusies, no 15. – 18.novembrim „Circuito Da Guia” trasē Makau norisināsies otrs neoficiālais F3 Pasaules čempionāts. Pirmajā neoficiālajā F3 Pasaules čempionātā „Zandvort Masters of F3″, kas norisinājās augusta sākumā, 39 dalībnieku konkurencē Haralds izcīnīja godpilno 8.vietu, apsteidzot šī čempionāta ilggadējo līderi igauni Marko Asmeru un tikai par 15, 356 sekundēm zaudējot sacīkšu uzvarētājam – vācietim Niko Hulkenbergam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *