Rovanpera debitēs autošosejā

Kļuvis oficiāli zināms, ka šovasar divkārtējais WRC čempions Kalle Rovanpera piedzīvos debiju autošosejā, aizvadot “Porsche Carrera Cup” un vēl arī citas sacensības.

Rovanpera startēs ar “RedAnt Racing” komandas sagatavotu 992. sērijas “Porsche 911 GT3 Cup” auto, piedaloties Beneluksa valstu “Porsche Carrera Cup” čempionātā. Sezonas laikā paredzēti seši posmi, bet somu pilots startēs četros no tiem. Vēl gan nav apstiprināts, kuros tieši. Sacīkstes tiks rīkotas Spā-Frankošampas, Zandvortas, Imolas, Asenes, “Red Bull Ring” un Zolderas trasēs.

“Par dalību autošosejas sacīkstēs domāju jau sen,” atzīst Rovanpera. “Tas man būs liels izaicinājums, bet esmu ļoti saviļņots. Beneluksa valstu čempionāts, manuprāt, ir diezgan labs. Tur startē gan jaunie braucēji, gan piloti ar lielu pieredzi. Sacensties pret viņiem, tas būs izaicinoši, bet tā būs laba iespēja mācīties.”

Iepriekšējos divus gadus kļuvis par pasaules rallija čempionu, šogad Rovanpera aizvadīs vien daļēju WRC sezonu. Pirmais starts viņam paredzēts otrajā posmā Zviedrijā. Tāpat iepriekš pilots ik pa laikam braucis augsta līmeņa drifta sacīkstēs, taču, kopš debijas WRC kategorijā, nekad nav startējis ar citas markas mašīnām, kā vien “Toyota”.

Paredzams, ka šogad Rovanpera piedalīsies arī četros “Porsche Carrera Cup” posmos, tomēr pirms tam sportists vēlas nobraukt pienācīgu daudzumu kilometru testos, lai kļūtu konkurētspējīgs. Tāpat tiek ziņots, ka sportists maijā Japānā startēs “Super Taikyu Fuji 24 Hours” diennakts autošosejas sacensībās ar “Toyota GR86” koncepta auto, kas izmanto oglekļa neitrālu degvielu.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *